Teismas nutraukė Redos ir Egmonto Bžeskų santuoką: skyrybos truko 5 metus

Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-23 16:52
Po ne vienerius metus trukusių skyrybų proceso Redos ir Egmonto Bžeskų santuoka oficialiai nutrauka. Trečiadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas poros skyrybų byloje padėjo tašką.

2016-ųjų pradžioje į skirtingas puses pasukę Bžeskai tik dabar sulaukė Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimo.

„Sprendimas priimtas birželio 23-osios popietę. Santuoka nutraukta dėl abiejų sutuoktinių kaltės“, – portalui Žmonės.lt patvirtino teismo pirmininko padėjėja ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Airinė Šerelytė-Skistymienė.

Sutuoktiniai per 30 dienų šį teismo sprendimą gali apskųsti. 

Reda ir Egmontas Bžeskai  / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Reda ir Egmontas Bžeskai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie Egmonto ir Redos skyrybas pasklido 2016 metais. Tąsyk E.Bžeskas pasakojo, kad su žmona skirtingais keliais pasuko metų pradžioje, gimus antrajai jųdviejų dukrai.

„Gal neatlaikėme penkerių metų krizės, gal charakteriai pakišo koją jau Tenerifėje... Nebegyvenam kartu kokius penkis mėnesius“, – tąkart portalui Žmonės.lt sakė Egmontas.

Visgi oficialiai išsiskirti porai nepavyko kur kas ilgiau, nei buvo norėta – Egmontas ir Reda teisme nesutarė ne tik dėl turto, namo, bet ir vaikų priežiūros.

Reda ir Egmontas augina du vaikus: 2013-ųjų vasarą porai gimė pirmagimė dukra, 2016-ųjų sausį – antroji atžala.

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė / Mariaus Žičiaus nuotr.
Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė / Mariaus Žičiaus nuotr.

Tuokėsi Tailande ir Lietuvoje

Egmontas Redai pasipiršo 2011 metų rugpjūtį, po septynių mėnesių draugystės.

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė susituokė 2012 metų gruodį, Koh Samui saloje Tailande. Grįžę į Lietuvą jaunavedžiai santuoką užregistravo ir Vilniaus santuokų rūmuose.

Redai tai antroji santuoka, 2009-aisiais ji buvo ištekėjusi už šokėjo Andriaus Kandelio. E.Bžeskui santuoka su Reda buvo pirmoji. Jis iki tol oficialiai nebuvo sukūręs šeimos, tačiau ilgus metus artimai bendravo su Karina Krysko, vėliau – su Nijole Pareigyte, Oksana Zlatkovaite.

Naujausi straipsniai