Teismas nutraukė Ievos Zasimauskaitės ir Mariaus Kiltinavičiaus santuoką

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-17 16:26
Liepos 17-ąją Kauno apylinkės teismas išskyrė dainininkę Ievą Zasimauskaitę (27) ir Kėdainių krepšinio komandos „Nevėžis“ vyriausiąjį trenerį Marių Kiltinavičių (38).

Teisme, kur buvo nagrinėjamas poros prašymas nutraukti jų sąjungą, Ieva su Mariumi nepasirodė. Skyrybos vyko rašytinio proceso tvarka. Tai portalui patvirtino teismo atstovė spaudai. Šiuo atveju į teismo posėdį dalyvaujantys byloje asmenys nekviečiami.

Teismo dieną susisiekus su Ieva Zasimauskaite, ji patikino, kad teismo posėdyje nedalyvavo. „Vienas kitam jokių pretenzijų neturime, todėl nebuvo reikalo dalyvauti“, – portalui Žmonės.lt komentavo Ieva. Apie tai, kaip šiuo metu jaučiasi, atlikėja pasakoti atsisakė.

Dar liepos pradžioje Ieva pasakojo, jog santuokos juodviem su vyru išsaugoti nepavyko. 

„Metai buvo įspūdingi. Praradau be galo daug, gavau vertingų pamokų, susistiprinau savo tikėjimą. Ir jei sau brangius žmones įskaudinau, atsiprašau, kitaip negalėjau“, – atvirai kalbėjo dainininkė. 

 

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius/ Gretos Skaraitienės nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius/ Gretos Skaraitienės nuotr.

Apie asmeninį gyvenimą kurį laiką neatviravusi Ieva Žmonės.lt pasakojo, kad su vyru Mariumi Kiltinavičiumi skirtingais keliais pasuko jau senokai. Tiesa, pora oficialiai išsiskyrė tik dabar.

Kalbėdama apie iširusią santuoką Ieva buvo nuoširdi – šis laikotarpis jai ir skaudus, ir vertingas, ir artimas. 

„Aš labai įskaudinau Marių ir kiekvieną dieną galvoju, kada jis man atleis ir kada vėl su manimi kalbėsis“, – prisipažino žinoma moteris. Tiesa, detaliau kalbėti apie tai, kas tarp jųdviejų nutiko, Ieva vengė. 

Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Ieva Zasimauskaitė ir Marius Kiltinavičius / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žurnalui „Ji“ atlikėja taip pat buvo pasakojusi, jog po devynerius metus trukusių santykių, padėti tašką jai nebuvo lengva. 

„Niekam nelinkiu skyrybų, nes santuoka, šeima man – didelės vertybės. Šiam žingsniui ryžausi tik išbandžiusi visas įmanomas galimybes likti kartu.

Mėginome ne vieną sykį, bet mūsų atveju tiesiog nepavyko. Nepateisinu spontaniškų poelgių, kai poros dėl menkniekių susipyksta ir jau trenkia durimis. Tik tuomet, kai supranti, jog kitas žmogus bus laimingesnis gyvendamas atskirai (esame labai skirtingos asmenybės), nelieka nieko kita kaip uždaryti tas duris“, – kalbėjo I. Zasimauskaitė.

Žmonės.lt primena, kad su Mariumi Kiltinavičiumi Ieva Zasimauskaitė prie altoriaus žengė 2015 metais. Į Kauno Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią nuotaką tuomet atlydėjo tėtis. 

 Po vestuvių Ieva pasirinko vyro pavardę ir tapo Kiltinavičiene.

Naujausi straipsniai