Teismas nutraukė 7 metus trukusią Antano ir Aistės Guogų santuoką

Antanas Guoga ir Aistė Šlapokaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-01 12:24
Verslininkas Antanas Guoga (47) ir jo žmona Aistė Guogienė (40) oficialiai nutraukė savo santuoką – Vilniaus miesto apylinkės teismas tenkino poros skyrybų prašymą.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Eglė Mauricė birželio 1 dieną patenkino Aistės ir Antano Guogų skyrybų prašymą. Tai portalui Žmonės.lt patvirtino šio teismo pirmininko patarėja Gintarė Vosyliūtė.

Teisėjai patenkinus skyrybų prašymą, Aistė ir Antanas per 30 dienų šį sprendimą dar gali skųsti. Nors tai mažai tikėtina, nes Guogos į teismą kreipėsi bendru sutarimu.

Jų prašymą teisėja nagrinėjo rašytinio proceso tvarka, tad sutuoktiniai posėdyje dalyvauti neturėjo.

Antanas ir Aistė Guogos/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Antanas ir Aistė Guogos/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Faktas yra toks, kad skyrybos vyksta. Tačiau laikausi pozicijos, kad plačiau komentuoti asmeninių dalykų nenorėčiau. Deja, situacija yra tokia, kokia yra“, – Žmonės.lt prieš kelias savaites sakė A.Guogienė.

Tada Aistė patvirtino ir tai, kad į teismą dėl skyrybų ji su vyru nusprendė kreiptis bendru sutarimu.

Žmonės.lt primena, kad Antanas Guoga širdies draugei Aistei Šlapokaitei pasipiršo 2013-ųjų pavasarį, per moters 32-ąjį gimtadienį. Tuomet jis sužadėtuvių žiedą su deimantais įteikė stebint mylimosios tėvams ir paprašė jos rankos.

Pora susituokė 2014-ųjų vasarą, per Žolinės šventę. Sutuoktiniai susilaukė dviejų sūnų.

Permainas Antano Guogos gyvenime aplinkiniai ėmė pastebėti dar 2019 metais, kuomet jis be žmonos išvyko į Tailandą, kuriame laikėsi itin griežtos dietos, numetė svorio. 

Pasikeitus vyro gyvenimo įpročiams, daugelis dar tuomet pradėjo įtarinėti, kad Guogų šeimyniame gyvenime ne viskas klojasi sklandžiai. Tačiau 2020-aisiais rinkimų į Seimą kampanijos metu A.Guoga tvirtino, kad jo santuoka tvirta, o kalbas apie skyrybas vadino išgalvotomis.

Pernai kadidatuodamas į Seimą A.Guoga Vyriausiajai rikimų komisijai nurodė turįs turto, kurio vertė 17,3 mln. eurų.

Kaip Darbo partijos kandidatas spalį laimėjęs parlamentaro mandatą, po kelių mėnesių – 2021 metų pradžioje – jo atsisakė.

Naujausi straipsniai