Teismas nutraukė 15 metų trukusią Žilvino Šilgalio ir jo žmonos Linos santuoką

Žilvinas Šilgalis su žmona Lina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-08 09:09
Vilniaus apylinkės teismas pirmadienį nagrinėjo Žilvino Šilgalio ir Linos Šilgalienės skyrybų bylą. Pora jau kurį laiką nebegyveno kartu ir galiausiai nutarė įteisinti skyrybas .

Vilniaus savivaldybės „Lietuvos laisvės sąjungos“ frakcijos seniūnas Ž.Šilgalis (45) ir  VŠĮ „Progresum“ vadovė L.Šilgalienė į teismą su prašymu nutraukti jų santuoką kreipėsi bendru sutarimu.

Teisėja Lina Tamulevičienė, pirmadienį nagrinėjusi sutuoktinių bylą, priėmė sprendimą Šilgalius išskirti.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Susėdome ir pasišnekėjome. Kartu nebegyvename jau daugiau kaip metus, mūsų vaikai užauginti. Pasikalbėjome ir susitarėme. Pasukome skirtingais keliais, tačiau toliau gražiai bendraujame, – Žmonės.lt apie skyrybas prieš kelias dienas kalbėjo Ž.Šilgalis. – Mūsų buvusioje šeimoje viskas yra gerai. Tiesiog nusprendėme gyventi atskirai, o tam, kad taip gyventume, reikia ir dokumentus sutvarkyti. Kai kurie dalykai neišvengiami.“

Paklaustas, ar jau spėjo į širdį įsileisti naujus jausmus, Ž.Šilgalis nuo  tiesaus atsakymo susilaikė.

„Mes gyvename atskirus, privačius gyvenimus, o viskas, kas buvo, dabar yra praeitis. Skiriamės gražiuoju. Užauginome keturis vaikus, jie jau suaugę, tvirtai stovi ant kojų... Visi toliau gražiai bendraujame ir toliau taip bendrausime. Tai viskas, ką galiu pasakyti“, – Žmonės.lt sakė Ž.Šilgalis.

Santuokoje Lina ir Žilvinas Šilgaliai pragyveno 15 metų. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai