Teismas išskyrė Remigijų Šimašių ir Agnę Matulaitę

Remigijus Šimašius ir Agnė Matulaitė / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-15 15:23
Birželio 15 dieną oficialiai nutraukta Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus (47) ir psichologės-psichoterapeutės, mokslų daktarės Agnės Matulaitės (50) santuoka.

R.Šimašiaus ir A.Matulaitės skyrybų prašymą Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo antradienį, pora posėdyje nedalyvavo. Abipusiu šalių susitarimu, rašytinio proceso tvarka mero bei jo žmonos santuoka – nutraukta. 

Žmonės.lt žiniomis, R.Šimašiaus ir A.Matulaitės skyrybų prašymas Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė dar gegužės 20 dieną.

Žinią apie byrančią santuoką R.Šimašius pranešė sausio 19-ąją socialiniuose tinkluose.  Tąkart meras atskleidė, kad jau kurį laiką jiedu su žmona gyvena atskirai.

„Šįkart ne apie Vilnių, bet apie mane. Noriu pasidalinti man labai nelengvu sprendimu dėl šeimos. Tam, kad iš anksto neliktų vietos interpretacijoms ir manipuliavimui nuogirdomis ar istorijų kūrimui.

Po šešiolikos metų bendro gyvenimo, iš kurių vienuolika metų santuokoje, priėmiau sprendimą skirtis. Sprendimas toli gražu nėra impulsyvus ar neapgalvotas, priešingai – stipriai išjaustas, daug kartų pergalvotas, pamatuotas, įskaitant ir per tuos keletą mėnesių, kai gyvenu vienas atskirai.
 
Natūralu, kad mano draugams ir bet kam gali kilti klausimas „tai kodėl?“.
 
Deja, dažniausiai į svarbiausius gyvenimo klausimus nebūna labai paprasto vieno sakinio atsakymo, o bandymai jį suformuluoti atrodo per lėkšti.
 
Bet kokiu atveju, skyrybas ir tai, kad tenka žengti šį žingsnį, priimu kaip savo pralaimėjimą, kurį tiesiog reikia pripažinti, kad ir kaip skaudu bebūtų. Šis sprendimas nekeičia fakto, kad turėjome gražių akimirkų drauge per tuos šešiolika metų, nestokojome vienas kitam pagarbos ir palaikymo, už ką esu dėkingas Agnei.

Agnė yra stiprus, nuoširdus ir geras žmogus, iš kurio daug išmokau, kuriam esu už daug ką dėkingas, bei labai gera mama. Tačiau ilgainiui santykių nepavyko išlaikyti tokių, kad teiktų džiaugsmą bei prisidėtų prie laimės, kurios mes visi nusipelnome. Netrukus bus pradėtos ir teisinės procedūros.
 
Tačiau šį kartą dėl visų man brangių žmonių, o ypač vaikų, prašau jūsų, o visų pirma žiniasklaidos, žmogiško supratingumo. Šiuo klausimu daugiau jokių viešų komentarų iš mano pusės nebus“, – socialiniame tinkle tada rašė sostinės meras.
 
 

Naujausi straipsniai