Teismas išskyrė Eglę Straleckaitę-Daugėlę ir Justiną Daugėlą

Eglės Straleckaitė ir Justinas Daugėla / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-08 16:43
Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir verslininkas Justinas Daugėla nuo šiol – nebe pora. Sutuoktinių norą atversti naują gyvenimo puslapį sausio 8 d. patvirtino Kauno apylinkės teismas. Bendru abiejų pusių susitarimu jų santuoka paskelbta nutraukta.

„Apie tokius dalykus kalbėti nesinori. Jie labai sudėtingi ir liečia bei skaudina ne du, o gerokai daugiau žmonių... Bet... mūsų gyvenimo pasikeitimai yra patvirtinti teismo, tad apie oficialius sprendimus sužinoti nėra sunku. O tai tarsi įpareigoja šį bei tą pasakyti“, – Žmonės.lt sakė pašnekovė.

Redakcijos žiniomis, pora kartu nebegyvena aštuonis mėnesius, bet dukrele Vakare rūpinasi ir mama, ir tėtis.

„Man šeima yra vertybė. Ir tikrai nemaniau, kad gyvenime svarbiausiame žingsnyje suklysiu. Suvokimas, kad kažką „pražiūrėjai“ nėra guodžiantis ar lengvinantis situaciją, – kalbėjo Eglė, – Bet aš tvirtai manau, kad jei jautiesi nelaimingu, jei vėliau paaiškėja, kad tarp jūsų nesutampa pamatiniai dalykai, tokie, kaip moralė ir vertybės, kankintis neverta, nes galų gale vis tiek prieisite tą patį tašką. Tik galbūt tuomet jau bus sunkiau bandyti kurti gyvenimą iš naujo. O aš labai tikiuosi, kad tai mums dar pavyks, tik atskirai. Mudu turėsime bendrauti visą gyvenimą dėl dukrytės ir, tikiuosi, rasime draugišką būdą, kaip tai padaryti.“

Pora Kauno Rotušėje susituokė 2017 metų vasario 11 dieną. Tų pačių metų rugpjūčio 9 d. Eglė ir Justinas tapo tėvais – susilaukė dukrelės Vakarės.

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama