Teismas išskyrė Agnę ir Artūrą Zuokus: padalijo ir turtą – vienas gavo 90 proc., kitas – 10

Agnė ir Artūras Zuokai / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-19 10:05
Padėtas taškas Artūro ir Agnės Zuokų skyrybų byloje – Vilniaus apylinkės teismas oficialiai nutraukė jųdviejų santuoką.

Paskutinis Zuokų skyrybų bylos posėdis Vilniaus miesto apylinkės teisme įvyko pirmadienio vakarą.

„Buvo priimtas sprendimas, kuriuo santuoka nutraukta bendru sutarimu ir patvirtinta kartu sudaryta taikos sutartis. Kadangi byla buvo nagrinėjama uždaruose posėdžiuose, detalesnė informacija neteikiama“, – 15min antradienio rytą pakomentavo Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė.

Visgi platesnį komentarą žiniasklaidai teikė pati A.Zuokienė. Portalui 15min A.Zuokienė, pastaruoju metu prisistatanti Andriulytės pavarde, patikino, kad teisminis procesas jau baigtas, jo metu išspręstas ir turto dalybų klausimas. 

„Situacija win-win. Artūras išeina iš santuokos ne su 50, o su 90 proc. šeimos turto, o aš ne su 5 proc., o su 10 proc. oficialaus, iki 2000 m., kai jis tapo meru, turėto turto. Visas užbalansinis turtas taip pat liko jam. Bet man svarbiausia yra laisvė, galimybė dirbti, kurti ir, jei jis daugiau manęs nebepersekios, aš būsiu laimingiausias pasaulyje žmogus.

Gaila tik vieno, kad jis ir iš skyrybų susuko aferą su fiktyviais akcijų ir fiktyviais turto pardavimais, fiktyviomis užbalansinėmis skolomis, šeimos turto su gyvu žmogumi pardavimu. Bet trileris baigėsi. Aš noriu tik ramybės. Visgi, apmaudu, kad taip besielgdamas jis apgavo ne tik mane, bet ir mūsų vaikus“, –  15min teigė Agnė, patvirtindama, kad skyrybos jau oficialiai įvyko.

Jos teigimu, gyvenimas tęsiasi ir ji dabar jau buvusiam vyrui linkinti kuo geriausios kloties, tačiau „sąžiningiems žmonėms siūlau neturėti su juo, kaip fantastiškai genialiu manipuliatoriumi, jokių reikalų“.

Agnė Zuokienė ir Artūras Zuokas / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Zuokienė ir Artūras Zuokas / Luko Balandžio nuotr.

Pirmadienį 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ A.Zuokienė atvirai pasakojo apie gyvenimą su A.Zuoku. Gyvenimo santuokoje etapą moteris vadino kalėjimu, iš kurio ilgai bandė pabėgti.

A.Zuokienė pripažino, kad jos širdyje jau ilgą laiką nėra ramybės, tačiau ji pripratusi prie smūgių, tad yra ganėtinai stipri, jog galėtų ištverti iššūkius. Viena pagrindinių nerimo priežasčių – sudėtingos skyrybos su vyru, su kuriuo moteris tris dešimtmečius jautėsi nelaiminga.

„Mano tėvai stipriai priešinosi mūsų draugystei, palikau savo namus, o mama vijosi, verkė, prašė, kad neišeičiau. Nežinojau kito kelio, kaip paaiškinti tėvams, jog patikėjau tuo žmogumi ir noriu su juo būti. Išvažiavau iš namų labai juos įskaudindama.

Manau, mama dar prieš mirtį pamatė, kad aš vėl esu jos Agnė – ne ta, kuri buvo, kai gyvenome šeimyninį gyvenimą“, – pasakojo A.Zuokienė.

Agnė Zuokienė / LNK nuotr.
Agnė Zuokienė / LNK nuotr.

Kalbėdama apie nutrūkusius santykius su A.Zuoku, moteris nė karto nepaminėjo meilės ir neslėpė, kad apie ją kalbėti itin sunku.

„Buvau ne kartą įsimylėjusi, o mane taip pat labai mylėjo – tiek tėvai, tiek iki Artūro buvę vaikinai. Galimai mane taip stipriai nubaudė už tai, kad išdaviau kitų žmonių meilę. Turėjau gyventi su ypatingu, išskirtiniu, gabiu žmogumi, bet jis kitoks.

Tai yra liga, tik nenorime apie tai kalbėti. Jis nėra iš tų, kur vadiname beširdžiais – širdį, kaip organą, turi, tačiau tos, kuri asocijuojasi su meile, pas Artūrą nėra. Jis neturi jokių jausmų: meilės, džiaugsmo, pykčio ar neapykantos. Nė karto per visą gyvenimą nepasakė, kad mane myli“, – pripažino A.Zuokienė.

Anot visuomenininkės, net per vestuves A.Zuokas nepasakė lemtingųjų žodžių – jiedu tik ištarė reikalingas priesaikas. Nors visuomenėje jie atrodė kone tobula pora, A.Zuokienė išdavė, kad namie vyras nei apkabindavo, nei pabučiuodavo.

„Aš save labai stipriai apgavau. Kai įkliuvau į saviapgaulę, nebežinojau, kaip išeiti. Bandžiau jį pateisinti, jog Artūras iš sudėtingos šeimos, jam nuolat keitėsi aplinka. Daugybė žmonių žavisi tuo, kuo jis tapo. Tačiau viskas tik dėl to, kad jis turi nulį jausmų. Artūras niekada nėra atsiprašęs, pripažinęs, jog klydo“, – atviravo moteris.

Agnė Zuokienė
Agnė Zuokienė

Primename, kad oficialios Agnės ir Artūro Zuokų skyrybos prasidėjo praėjusių metų metų birželio viduryje. Tuomet paaiškėjo, kad skyrybų iniciatorė – A.Zuokienė.

Tai buvo pirmoji santuoka tiek Agnei, tiek Artūrui. Jiedu kartu praleido daugiau nei 25 metus, turi tris vaikus.

Naujausi straipsniai