Teismas: Aleksandrui Kazakevičiui teks mokėti ir antstoliams, ir už butą nepastatytame name

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-28 17:42
Vilniaus apylinkės teismas priėmė sprendimą Aleksandro Kazakevičiaus byloje, kurioje jis pats buvo ieškovas. Sprendimas A.Kazakevičiui nepalankus – žinomas imtynininkas turės sumokėti antstoliams pinigų sumą, kurios šie reikalauja.

A.Kazakevičius siekė įrodyti, kad jis teisėtai nesumoka dalies pinigų už butą, kurį įsigijo prieš trejus metus, nes neužbaigti daugiaaukščio namo statybos darbai.

Tačiau penktadienio pavakarę Vilniaus miesto apylinkės teismas priėmė imtynininkui nepalankų sprendimą. Tad A.Kazakevičius turės sumokėti pinigų sumą, kurios reikalauja antstoliai. Pastarieji, teismo sprendimu, elgiasi teisėtai – nepažeidžia įstatymų ir jokių sutarčių, ką bandė įrodyti ieškovas.

Tokį teismo sprendimą A.Kazakevičius gali apskųsti per ateinančią savaitę. Žmonės.lt jis sakė kol kas nežinąs, kaip elgtis – tarsis su advokatu.

Primename, kad į teismą imtynininkas, grupės „Kitokios“ narės Gretos Lebedevos sužadėtinis A.Kazakevičius kreipėsi tada, kai jį ėmė atakuoti antstoliai.

Nusipirko butą nepastatytame name

Istorija prasidėjo, kai prieš trejus metus Vilniuje, Mozūriškių gatvėje, jis nusipirko butą dar nepastatytame daugiaaukštyje.

Priėmęs sprendimą pirkti butą jis pardavėjams sumokėjo pradinį įnašą – tuomet dar 22,5 tūkst. litų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Anot A.Kazakevičiaus, šalys susitarė, kad likusią dalį sportininkas sumokės vėliau, kai namas bus pastatytas, o bute bus galima gyventi. Dėl to pasirašė notarinę sutartį.

Jo teigimu, sutartį abi šalys suformulavo pačios: „Ten buvo įvardinti keli punktai. Pavyzdžiui, nurodyta, kada namas bus pastatytas, – juk tada galėsiu toliau tartis su bankais dėl paskolos. Žinote, bankai dabar neberizikuoja – neduoda pinigų, kol namas nepastatytas. Buvo sutarta, kad prieš galutinai atsiskaitydami už butą, sulauksime, kol namas bus pastatytas. Bet tos numatytos datos jau seniai praėjusios.“

Nesusipratimai prasidėjo, kai atsiskaitymus už įsigytus butus prižiūrėti perėmė kredito unija. Anot A.Kazakevičiaus, unijos „Mėmelio taupomoji kasa“ atstovai ėmė reikalauti tuoj pat sumokėti likusią sumą už butą, nors daugiaaukštis namas tebėra nebaigtas statyti.

Ta likusi sumokėti dalis, pasak A.Kazakevičiaus, yra 43,5 tūkstančio eurų. Tačiau jis sakė, kad, įsikišus antstoliams, iš jo buvo reikalaujama kone triskart didesnė suma, nei pradžioje tartasi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai