Teismą pasiekė Rūtos Ščiogolevaitės prašymas nutraukti santuoką su Rolandu Damijonaičiu

Rūta Ščiogolevaitė ir Rolanadas Damijonaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-31 17:56
Prieš daugiau nei metus išsiskyrę dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (39) ir jos vyras Rolandas Damijonaitis (32) žengė kitą žingsnį: teisme gautas prašymas porą išskirti ir oficialiai.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmuose Rūtos ir Rolando Damijonaičių skyrybų byla bus atversta vasario mėnesį, pranešė portalas lrytas.lt.

Skelbiama, kad R.Ščiogolevaitė šioje byloje – ieškovė, o teisme santuokos nutraukimo prašymas bus nagrinėjamas ne bendru poros sutarimu, – įvardijama, kad skyrybos vyksta dėl sutuoktinio kaltės.

Teisme taip pat bus nagrinėjami keturių nepilnamečių poros vaikų globos, gyvenamosios vietos ir kiti su tuo susiję klausimai.

2019-ųjų rudenį pasirodė netikėta žinia – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė laukiasi jau penktosios atžalos. Tačiau vos po kelių mėnesių ne vieną pribloškė vienas po kito pasirodę keli pranešimai – Rūtos šeimoje krizė.

Po šių žinių Rūta pareiškė besiskirianti su vyru ir kuriam laikui atsitvėrė tylos siena. Vėliau, kalbėdama apie skyrybas, Rūta neslėpė, kad gražiai nutraukti santykių jiems nepavyko. Skirdamasi moteris turėjo atlaikyti ne vieną smūgį. 

„Yra labai skaudu, kai neapsiverčia liežuvis pasakyti, kad išsiskyrėme draugiškai“, – prisipažino ji.

„Meluoti apie savo santuoką su Rolandu nenoriu, o visos tiesos sakyti – negaliu. Rizikuoju būti nesuprasta, nes tai, ką išgyvenau, gali suprasti tik tai patyrusios moterys“, – yra sakiusi Rūta.

R.Ščiogolevaitė ir R.Damijonaitis susituokė 2013 metais Kaune, kartu susilaukė dviejų sūnų ir dviejų dukrų.

TAIP PAT SKAITYKITE: 

Naujausi straipsniai