Teisininkės karjerą pradėjusi Kim Kardashian ateityje žada nebesifilmuoti visą šeimą išgarsinusiame realybės šou

„Met Gala“ svečiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-09 09:35
Teisininkės karjerą neseniai pradėjusi realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian prisipažino, kad vardan teisininkės karjeros atsisakytų pagrindinės savo veiklos – filmavimosi bene garsiausiame pasaulyje realybės šou.

Naujausioje realybės šou serijoje Kim atvirai pareiškė, kad teisės mokslai, filmavimasis realybės šou ir būvimas trijų vaikų (netrukus Kim su sutuoktiniu Kanye turėtų sulaukti ir ketvirtosios atžalos) užima daugybę laiko. 

„Tai yra beprotiška. Aš tiek daug išmokau. Mokslams šiuo metu skiriu daugiau laiko nei bet kam kitam, tačiau man labai smagu būti tarp ypatingai protingų žmonių, norėti to paties, ko ir jie“, – pasakojo K. Kardashian. 

„Met Gala“ svečiai / Scanpix nuotr.
„Met Gala“ svečiai / Scanpix nuotr.

Vėlionis Kim tėvas Robertas Kardashianas buvo vienas garsiausių Holivudo teisininkų. Labiausiai jį išgarsinusi byla buvo OJ Simpsono, kaltinamo žmonos Nicole nužudymu atstovavimas teisme.

Kim prisipažino, kad būtent tuomet, kai jos tėvas dalyvavo šioje kontraversiškoje byloje ji susidomėjo teise, tačiau prakalbusi apie savo aistrą šiai sričiai Kim iš tėvo palaikymo nesulaukė, Mat jis niekuomet vaikams nelinkėjo sekti savo pėdomis – teisininko darbas reikalauja per daug streso.

Kris Jenner, Robertas Kardashianas, O.J.Simpsonas ir Nicole Brown Simpson / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Kris Jenner, Robertas Kardashianas, O.J.Simpsonas ir Nicole Brown Simpson / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

„Mano tėtis visą gyvenimą mums kalė į galvas, tai, kad darbas gyvenime yra labai svarbus dalykas. Kad jeigu mes kažką pradedame – turime įsipareigoti tam reikalui. Todėl mano tikslas po dešimties metų nebebūti žinomai kaip Kim K. Aš noriu tapti teisininke, kuri kovoja už tiesą“, – sakė realybės šou žvaigždė.

Tapti teisininke Kim paskatino istorija, kai ištrūkti į laisvę ji padėjo Alice Marie Johnson.

Kardashian prieš metus JAV valdžios paprašė iš kalėjimo paleisti 62 metų Alice, kuri už nesmurtinį, su narkotikais susijusį nusikaltimą kalėjime sėdėjo daugiau kaip du dešimtmečius. Aišku, realybės šou žvaigždei greitai pavyko išvaduoti kalinę iš nelaisvės.

„Tikiuosi tęsti šį svarbų darbą kartu su atsakingomis organizacijomis. Aš jau kalbėjau telefonu su Alice Marie Johnson – pokalbis įeis į mano svarbių prisiminimų istoriją. Pirmas pašnekesys su ja, džiaugsmo šauksmai, mudviejų ašaros – to niekada nepamiršiu“, – rašė Kim Kardashian savo socialinėje paskyroje iš karto po to, kai JAV prezidentas D. Trumpas sutiko patenkinti jos prašymą ir Alice buvo paleista į laisvę.

Moteris tada pasijuto turinti galios, kaip pati sako, keisti kitų žmonių gyvenimus. Tiesa, praktikos ir žinių Kim kol kas nepakanka. Net ketverius metus (liko jau trys) ji privalo mokytis, tobulėti ir dalyvauti atsiskaitymuose.

„Ilgai mąsčiau apie tai ir pagaliau apsisprendžiau pabandyti“, – „Vogue“ pasakojo ji. 

Naujausi straipsniai