Teisininke tapti ketinanti Kim Kardashian jau gavo darbo pasiūlymą

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-19 20:02
Teisininkės karjeros pradėjusi siekti realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė, verslininkė Kim Kardashian jau sulaukė darbo pasiūlymo.

Garsus teisininkas Robertas Shapiro, kuris dirbo ir su Kim Kardashian tėvu, advokatu Robertu Kardashianu, prisipažino, kad mielai įdarbintų ją savo firmoje. 

„Ji padarė neįtikėtiną darbą neturėdama jokios patirties. Neiašku, kokių auštumų ji gali pasiekti dabar, kai pradėjo mokytis teisę. Jos laukia ilgas ir sunkus kelias, žinoma, ji gali patirti ir nesėkmių, bet manau, kad jai pavyks“, – TMZ sakė advokatas.

Tapti teisininke Kim paskatino istorija, kai ištrūkti į laisvę ji padėjo Alice Marie Johnson.

Kardashian prieš metus JAV valdžios paprašė iš kalėjimo paleisti 62 metų Alice, kuri už nesmurtinį, su narkotikais susijusį nusikaltimą kalėjime sėdėjo daugiau kaip du dešimtmečius. Aišku, realybės šou žvaigždei greitai pavyko išvaduoti kalinę iš nelaisvės.

„Tikiuosi tęsti šį svarbų darbą kartu su atsakingomis organizacijomis. Aš jau kalbėjau telefonu su Alice Marie Johnson – pokalbis įeis į mano svarbių prisiminimų istoriją. Pirmas pašnekesys su ja, džiaugsmo šauksmai, mudviejų ašaros – to niekada nepamiršiu“, – rašė Kim Kardashian savo socialinėje paskyroje iš karto po to, kai JAV prezidentas D. Trumpas sutiko patenkinti jos prašymą ir Alice buvo paleista į laisvę.

Moteris tada pasijuto turinti galios, kaip pati sako, keisti kitų žmonių gyvenimus. Tiesa, praktikos ir žinių Kim kol kas nepakanka. Net ketverius metus (liko jau trys) ji privalo mokytis, tobulėti ir dalyvauti atsiskaitymuose.

„Ilgai mąsčiau apie tai ir pagaliau apsisprendžiau pabandyti“, – „Vogue“ pasakojo ji. 

Naujausi straipsniai