„Tegul bėga“ pristato spalvomis žydinčią pavasario kolekciją

„Tegul bėga“ pristato spalvomis žydinčią pavasario kolekciją / Rasa Nebasa nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-30 10:26
„Kas mes tokios, kad paklustume taisyklėms?“, – klausia vos prieš pusmetį itin aštrią tamprių kolekciją kiečiausioms damoms pristatęs prekės ženklas „Tegul bėga“. Šiandien jie pristato naują kolekciją.

Šiandien – jau pavasaris. Tačiau nesvarbu, koks sezonas, nesvarbu, koks lauke oras, koks naftos kainų kursas, ar kiek vakuumo piniginėje. Mylėti save reikia čia ir dabar, todėl turime būti ryškios, drąsios ir sau patikti.

„Mes mylime save ne todėl, kad taip sako gyvenimo būdo nuomonės formuotojai ar populiariosios psichologijos knygos. Mes esame gražios, nes taip galvojame. Nes esame unikalios. Nes turime savo nuomonę, savo stilių, savo grožio modelį“, – rėžia po „Tegul bėga“ prekės ženklu besislepianti kolekcijos autorė dizainerė Rūta Lapienytė.

Rasa Nebasa nuotr.
Rasa Nebasa nuotr.

Jai kojos – materialiame pasaulyje įstrigusios mintys. Jos neša ten, kur veda širdis, kur lydi svajonės, kviečia sapnai. Mintys turi būti ryškios, aiškios, gražios. Šios idėjos apsėsta „Tegul bėga“ dizainerė sukūrė naują, dar gaivališkesnę tamprių kolekciją „Blossom“ (liet. žydėjimas).

Kolekcijos vizualinis credo – ryškios spalvos, išjungiančios pilkumą, kutai, kuriuos galima pasileisti ir pataršyti, piešiniai, gimę sapnuose ir kolaboracijoje su kitu netikėtu menininku. Įrodymas vaizdais – ryški fotosesija, kurioje – 10 naujo dizaino tamprių ir dar kai kas. Ir viena ir kita papuošė modelį Emiliją Knyzelytę.

Rasa Nebasa nuotr.
Rasa Nebasa nuotr.

Jau tuoj prie sakurų

Ir po jomis visi selfinsis.

Juk nori? Eik ir tu.

Man reikia gėlių,

Nes aš jas, o jos – mane

Padaro gražesnę.

Ryškiai žydras dangus

Neatspindi spalvų kuriomis aš puošiuos viduje.

Mintys mano pakilo.

Skamba dizainerės haiku, o ji kviečia į nuotykį su savimi. Nuotykį mylėti save, o įkvėpimo kasdienai semtis aplinkoje, savo svajonėse ir nuolat keistis, judėti į priekį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai