„Teen Choice“ apdovanojimuose žodį tarė paaugliai: išsirinko savo favoritus

Victoria Justice ir Johnas Cena / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-01 09:39
Sekmadienio vakarą įvyko kasmetiniai „Teen Choice“ (liet. „Paauglių pasirinkimo“) apdovanojimai, kuriuose savo žodį tarė paaugliai – jie išrinko savo šių metų favoritus.

„The Forum“ arenoje Inglvudo mieste (Kalifornijoje) vykusią ceremoniją vedė paauglių mėgstama aktorė ir dainininkė Victoria Justice (23 m.) bei imtynininkas Johnas Cena (39 m.).

Renginio metu žiūrovus savo pasirodymais džiugino atlikėjai Jasonas Derulo, seriale „Imperija“ išgarsėjusi Serayah, Charlie Puthas, Flo Rida ir Ne-Yo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtojus šiuose apdovanojimuose išrinko paaugliai, balsavę socialiniuose tinkluose. Mėgstamiausiu metų filmu jie išrinko veiksmo komediją apie superherojų „Deadpool“, mėgstamiausiais draminiais aktoriais paskelbti Leonardo DiCaprio ir Jennifer Lawrence. Muzikos srityje paauglių favoritais šiemet buvo Justinas Bieberis, Selena Gomez ir „One Direction“. Mėgstamiausiu draminiu serialu paaugliai titulavo „Gražiąsias melages“ („Pretty Little Liars“).

Visą „Teen Choice“ nugalėtojų sąrašą galite rasti ČIA.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors renginys buvo skirtas paaugliams, neapsieita ir be politikos: vienu metu ceremonijos vedėjai pasirodė persirengę kandidatais į JAV prezidentus Donaldu Trumpu ir Hillary Clinton, o aktorė Jessica Alba ant scenos pasirodė kartu su paaugliais, tiesiogiai paveiktais pastaruoju metu JAV sukrėtusiais ginklų smurto proveržiais.

Žmonės.lt galerijoje – „Teen Choice“ apdovanojimų akimirkos:

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt
Temos:
Aktualu

Naujausi straipsniai