Tėčiu tapsiantis Arvydas Martinėnas-Vudis: „Tai – didžiausia dovana“

Arvydas Martinėnas-Vudis su sužadėtine Sandra / Vilmanto Morkvėno nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-03-21 17:54
„Praėjusiais metais, artėjant Kalėdoms, mylimoji man pasakė, jog laukiasi. Tai – didžiausia dovana“, – apie greit jų šeimą aplankysiančius gandrus pasakoja dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis, ilgai šią naujieną su sužadėtine Sandra slėpęs net nuo artimiausių bičiulių.

Su įvairiais muzikiniais bei televizijos projektais paskutiniuoju metu dirbantis Arvydas Martinėnas-Vudis apie savo asmeninį gyvenimą dažnai kalba puse lūpų. Kartu su sužadėtine, modeliu Sandra Stučinskaite žinią apie laukiantį šeimos pagausėjimą jiedu slėpė nuo gruodžio mėnesio.

„Kūdikį ilgai planavome, labai džiaugėmės sužinoję, kad Sandra laukiasi, bet tuo pačiu metu ir be galo nerimavome. Dabar, kai jau praėjo tam tikras laikotarpis, galime savo laime pasidalinti“, – neslėpė būsimas tėtis.

„Iš pradžių su kūdikio daiktais neskubėjome, tačiau dabar pradėjome rūpintis pagrindiniais dalykais. Žygiuojame į parduotuves, apžiūrinėjame vežimėlius, drabužėlius. Pati atsakingiausia užduotis – išrinkti pirmagimiui vardą. Kol kas dar neturime, bet apie tai taip pat intensyviai galvojame“, – šypteli atlikėjas.

Pirmiausia apie vaikelį pora pranešė tėvams, Arvydas atviras – šios naujienos jie ilgai laukė ir labai džiaugėsi.

Daugelis iki šiol neteisingai interpretuoja jųdviejų su Sandra draugystės laikotarpį bei istoriją.

Nors abu susipažino prieš gerą 10-metį, tačiau santykiai keletą kartų buvo nutrūkę. Tik po įvairiausių išbandymų, vienas kito pliusų ir minusų suvokimo – Sandra ir Arvydas susikūrė jaukius namus. Būtent tokiuose augs būsimas poros vaikas. Nenuostabu, kad artimieji nekantriai laukė ir su didžiausiu entuziazmu sutiko Sandros ir Arvydo gyvenimą kardinaliai pakeisiančią naujieną.

Arvydas Sandrai pasipiršo praėjusią vasarą. „Neišvengiamai laukia vestuvės. Tik dar nenusprendėme ar jos bus prieš kūdikio atėjimą į šį pasaulį, ar po. Tikriausiai, kad po“, – sako Arvydas.

Dabar būsimam tėčiui svarbiausia yra palaikyti mylimąją. Vudis neslepia, jei tenka su ledais ir marinuotais agurkėliais lėkti namo metus darbus – jis taip ir padaro.

„Esame tarsi vienas. Ruošiamės kūdikio atėjimui. Manoji jau turi daug įvairiausios literatūros apie laukimo, kūdikio gimimo laikotarpį, domisi, skaito. Man belieka tik vytis.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai