Tėčių netekusių Petro Daunio ir Sandros Saikauskaitės šokis pravirkdė Jurgitą Jurkutę-Širvaitę

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-03 21:07
Šeštadienį, iš karto po penktadienį paminėtų Vėlinių, didžioji dalis TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvių savo šokius kūrė rinkdamiesi šios mirusiųjų atminimo dienos tematiką.

Projekto dalyviai Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė šios laidos šokį skyrė savo Anapilin iškeliavusiems tėčiams. Tiek kalbėdama vaizdo reportaže, tiek po šokio prieš komisiją atsistojusi Sandra nenulaikė ašarų. Jos tėtis mirė praėjusiais metais, todėl netekties skausmas merginą lydi iki šiol. 

Daugelio pasipiktinimui, jausmingą poros šokį komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas sukritikavo ir pareiškė, kad Petras per šį šokį buvo nebylys ir nesugebėjo išreikšti savo jausmų.

Tačiau jam prieštarauti suskubo komisijos nare pirmą kartą tapusi Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Pernai liepos mėnesį tėčio netekusi moteris pareiškė, kad šokis buvo puikus ir emocijos neabejotinai buvo perduotos. „Jūs turite du puikius angelus“, – vos tramdydama ašaras pasakė Jurgita ir išbėgo iš salės. Moters tėtis iš gyvenimo pasitraukė savo noru.

Pasitelkusi visą profesionalumą ir užkulisiuose sutramdžiusi emocijas, J.Jurkutė-Širvaitė netrukus grįžo į vietą prie komisijos stalo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai