Teatro nominantai į „Auksinių scenos kryžių“ dalybas išlydėti baltu kabrioletu

LNOBT nominantai / Martyno Aleksos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-27 14:56
Didžiausia antradienio vakaro teatrinė intriga – „Auksinių scenos kryžių“ dalybos. Tačiau apdovanojimų visiems neužteks, o Teatro dieną teatralams švęsti privalu. Tad Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras visus savuosius nominantus į Nacionaliniame Kauno dramos teatre vyksiančią ceremoniją nutarė palydėti iškilmingai – su baltu kabrioletu.

„Labai norėčiau, kad kitąmet čia Teatro dienos pažymėti susirinktų ne tik šio teatro žmonės, bet ir visos sostinės teatralai“, – pasveikinęs nominantus, pažymėjo naujasis LNOBT generalinis direktorius Jonas Sakalauskas.

Teatruose įprasta, kad drauge švęsti susirinkti niekaip nepavyksta, nes kažkam tenka rengti šventes kitiems. Du gerbiami operos nominantai – solistai Viktorija Miškūnaitė ir Liudas Mikalauskas – šiandien nuo ryto rengiasi pasirodymams kituose Lietuvos miestuose. Užtat kompozitoriai Raminta Šerkšnytė ir Mindaugas Urbaitis, scenografas Marijus Jacovskis, choreografas Martynas Rimeikis ir baleto šokėjas Jeronimas Krivickas turėjo galimybę pasivažinėti baltuoju teatro kabrioletu, LNOBT žiūrovams pažįstamu iš baleto „Žydrasis Dunojus“.

Į Kauną išvykstantys „Auksinių scenos kryžių“ nominantai apdovanoti teatro diplomais. Visgi baltajam kabrioletui pajudėjus, šventė teatre tik įsibėgėja: netrukus čia prasidės šventinis šachmatų turnyras, o vėliau darbuotojai susirinks į daug gyvenimo metų šiam teatrui paskyrusio režisieriaus Valiaus Staknio grafikos darbų atidarymą Raudonojoje fojė. Savo kūrinius režisierius dedikavo tiek žymiems artistams, tiek kukliems, scenoje niekad nesirodantiems teatro darbuotojams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai