Teatro „Kitas kampas“ aktoriai Kultūros dienos proga sveikina kultūristus ir visus kultūringus

Teatro „Kitas kampas“ aktoriai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-15 12:24
Balandžio 15-oji – tarptautinė Kultūros diena, todėl improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai šia proga suskubo visus šmaikščiai pasveikinti.

Aktoriai pasidalijo nuotaikinga nuotrauka, kurioje pozuoja išsirengę iki pusės ir išpūtę nuogus pilvus. Nuotrauka ne vienam jų gerbėjui išspaudė šypseną, o patys „modeliai“ sveikino su Kultūros diena.

„Teatras „Kitas kampas“ sveikina visus kultūristus ir visus kultūringus – didžiausi sveikinimai jiems!“ – portalui Žmonės.lt sakė aktorius Audrius Bružas.

Paklaustas, kokia šmaikščiosios nuotraukos atsiradimo istorija, A.Bružas teigė, kad ją teatro grupė turi jau seniai ir ne kartą yra panaudoję kokiai nors progai.

„Nuotrauką turėjome iš senų laikų, bet ji tinka daugeliui progų (šypsosi), esame ją kažkur panaudoję ir seniau.  Šiandien tokios linksmos ir geros žinios paskleidimui ji irgi puikiausiai tiko!“ – neabejojo jis.

Paklaustas, ar aktoriai kaip nors mini tokią dieną, A.Bružas teigė, kad šiuo metu vyksta į susitikimą, o vakarop gal paminės ir kaip nors „kultūriškai“. „Kultūros dienos proga vykstu į susitikimą, gal ir dar kažkaip kitaip paminėsime vakare“, – šypsojosi jis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai