Teatro „Kitas kampas“ aktoriai aplankys Londone gyvenančius tautiečius

„Kitas Kampas“ / Teatro archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-23 16:53
Ketvirtadienį profesionalaus improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai savo socialinių tinklų profiliuose pranešė, jog pagaliau ir jie aplankys Londoną.

„Tiesiog nebegalime daugiau ten nebevažiuoti. Ilgai laukėme, kol Londone gyvenantys lietuviai grįš, bet bergždžiai. Važiuojam patys“, – kaip visada puikiai nusiteikęs savo mintis dėsto aktorius Audrius Bružas.

Savo teatrinių improvizacijų šou „Kito kampo“ komanda surengs kovo 2 d. kino teatre „Genesis cinema”.

„Atvažiuojame lietuviams tiesiai prie durų – į Rytinį Londoną. Tiksliau ten, kur mūsų tautiečiams patogiausia, kur jų daugiausiai ir gyvena, beje“, – savo apsisprendimą improvizacijų šou surengti būtent Rytinėje Londono dalyje komentuoja kitas trupės narys aktorius ir režisierius Kirilas Glušajevas.

Nors šis aktorių pasirodymas skirtas lietuviams Londone, bet vyks pagal britišką tradiciją – sekmadienį per penktos valandos arbatėlės laiką. Jau visa komanda gyvena britiškomis nuotaikomis ir renkasi elegantiškus skėčius į kelionę.

Kiekviena „Kito kampo“ improvizacija būna viena ir nepakartojama, todėl žiūrėti šios trupės spektaklius ir ašaroti juoko ašaromis kaskart lyg nauja patirtis.

Nuo savo gyvavimo pradžios „Kitas kampas“ yra parodęs per šimtą improvizuotų spektaklių visoje Lietuvoje. Taip pat jau lankėsi Airijoje ir kituose pasaulio kraštuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai