Teatras „Kitas kampas“ naujame sezone paruošė staigmeną mobiliųjų telefonų gerbėjams

„Kito kampo“ aktoriai / Teatro nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-27 12:04
Vienintelis profesionalus improvizacijų teatras Lietuvoje „Kitas kampas“, pradedantis penktąjį sezoną, siūlo trupės spektaklių metu išbandyti specialias VIP vietas, skirtas negalintiems iš rankų paleisti savo telefonų.

Tai naujovė teatre, kuriai, kaip ir visai „Kito kampo“ veiklai, netrūksta gero humoro. Žiūrovai gali įsigyti specialų VIP bilietą į viso sezono spektaklius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

„Teatre žiūrovai visada yra įspėjami išsijungti mobiliųjų telefonų garsą, tačiau specialus VIP bilietas leidžia to nedaryti, juk spektaklio metu gali atsirasti labai svarbių reikalų, pvz. nauji skelbimai feisbuke, nepereitas „Angry Birds“ lygis“, – šypsodamasis sezono naujoves pasakoja aktorius Audrius Bružas.

Taigi įsigijusiems šias vietas leidžiama neišjungti mobilaus telefono, o reikalui esant ramia sąžine – atsiliepti. Kitas tokio VIP bilieto privalumas – jį galima įsigyti už mažesnę kainą. Tačiau jų kiekis, žinoma, ribotas.

Juk spektaklio metu gali atsirasti labai svarbių reikalų, pvz. nauji skelbimai feisbuke, nepereitas „Angry Birds“ lygis...

„Netiesa, kad VIP bilietai turi būti tik daugiau uždirbantiems. Visi be išimties žmonės šiais laikais yra „žiauriai“ užimti, nuolat kažką derina. Jei teatre žmogui tenka spręsti neatidėliotinus reikalus –  jis nepamato dalies spektaklio ir būtų nesąžininga mokėti  už jį pilną kainą!“, – rimtu veidu pabrėžia kitas trupės narys aktorius Kirilas Glušajevas.

Trupė „Kitas kampas“ šiemet švęs penkmetį. Nuo savo gyvavimo pradžios „Kitas kampas“ yra parodęs virš šimto improvizuotų spektaklių visoje Lietuvoje.

„Žinoma, galėtume jų parodyti ir dar daugiau, tačiau pasirodymus scenoje norime dozuoti saikingai ir į kiekvieną savo spektaklį ateiti kupini energijos bei įkvėpimo. Juk tai – teatro sportas. Jam reikia ruoštis ir neperlenkti lazdos“ – sako improvizacijos teatro aktorius Kirilas Glušajevas.

„Kito kampo“ spektakliai vyks rugsėjo 25 ir 31 d. Vilniaus Mažajame teatre, spalio 13 d. – Klaipėdos koncertų salėje; spalio 17 d. – Kauno Girstučio koncertų salėje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai