Teatralų renginyje choreografas Taurūnas Baužas pasirodė su sijonu ir nuoga krūtine

Choreografas Taurūnas Baužas į renginį atėjo pasidabinęs savo spektaklių kostiumu. / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-01 10:30
Ilgutėlis sijonas su šleifu ir odinis švarkas, apnuoginantis krūtinę – tokį įspūdingą kostiumą pasirinko klaipėdietis choreografas Taurūnas Baužas, ketvirtadienio vakarą kartu su kolegomis ūžęs jau daugiau kaip dešimt metų uostamiestyje Teatro dienos proga rengiamame vakare „Padėkos kaukė“.

Klaipėdos muzikiniame teatre dirbantis choreografas ketvirtadienį buvo vienintelis, išsiskyręs įspūdingu, scenai skirtu kostiumu.

Vos porą minučių nuo teatro gyvenantis T.Baužas į renginį sparčiu žingsniu atpėdino be viršutinių rūbų, tad įspūdingai apsirengusį teatralą palydėjo praeiviai.

„Juk pavasaris! Atėjau be palto, – juokėsi T.Baužas. – Praeiviai palydėjo žvilgsniais, bet, matyt, suprato, kur einu, nes tiesiu taikymu atėjau į Dramos teatrą“.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.

Sijonas ir odinis švarkas turi simbolinę reikšmę, abu rūbai yra choreografo šokio spektaklių kostiumai.

„Kadangi kuriu šokio spektaklius, tai yra mano dviejų šokio spektaklių kostiumai. Švarkas yra iš spektaklio „Pradžioje buvo Kafka“, o sijonas iš mano būsimos premjeros „Faustas“. Tai Margaritos apdaras. Norėjau transmisiją padaryti tarp dviejų šokio darbų. Sijoną tik prieš porą dienų paėmiau iš siuvyklos. Kolegoms buvo šokas, bet visi labai palaikė, nors jei ir smerktų man patiktų, nebijau nei kritikos, nei pagyrų“, – šypsojosi T.Baužas.

Kostiumų autorė – neseniai Dailės akademijos studijas baigusi Ugnė Tamuliūnaitė.

T.Baužas buvo nominuotas „Metų choreografo“ nominacijoje, tačiau šiemet „Padėkos kaukė“ atiteko jo kolegai Aurelijui Liškevičiui.

Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt nuotr.
15min.lt

Naujausi straipsniai