Taylor Swift susižadėjo su dainų autoriumi Joe Alwynu: piršlybos įvyko po 5 metų draugystės

Taylor Swift ir Joe Alwynas / Vida Press nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį romaną Taylor Swift (32) ir jos mylimasis dainų autorius Joe Alwynas (30) iš pradžių slėpė ne vienerius metus, tačiau žinia apie sužadėtuves pasklido žymiai greičiau. Joe atlikėjai pasipiršo sausio mėnesį, kai kartu atostogavo Sent Ives mieste Kornvalyje, rašoma capitalfm.com.

Anot leidinio „Life & Style“, keli šaltiniai patvirtino, kad Taylor ir Joe yra susižadėję, tačiau jie patys to dar viešai nepranešė. Be to, tai tikrai ne pirmas kartas, kai 2016 m. susipažinusi pora apie savo santykius atsisako kalbėti viešai.

„Žinau, kad žmonės nori žinoti apie tą pusę. Manau, kad mes sėkmingai elgėmės privačiai, o dabar tai pateko į viešumą... Bet man tikrai labiau patinka kalbėti apie darbą“, – 2018 m. britų „Vogue“ kalbėjo moteris.

Ir nors apie Joe ji nekalbėjo, tačiau manoma, kad apie jį atlikėja stengėsi prabilti savo muzikoje – o tiksliau albumo „Reputation“ dainose. Štai 2021 m. „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje ji išreiškė padėką savo vaikinui, mat šis jai padėjo parašyti karantino metu gimusį albumą „Folklore“, kuris pelnė geriausio metų albumo titulą.

„Joe yra pirmasis žmogus, kuriam dainuoju kiekvieną dainą, kurią parašau“, – kalbėjo ji, pridėjusi, kad jai buvo „labai smagu rašyti dainas karantine“.

Taylor Swift / Vida Press nuotr.

Joe taip pat prisideda prie muzikos pasaulio – jis parašė žodžius tokioms dainoms kaip „Betty“, „Exile“ ir „Champagne Problems“, prisidengęs Williamo Bowery pseudonimu.

Atlikėjos „Disney+“ dokumentiniame filme „The Long Pond Studio Sessions“ buvo pasakojama, kad Londone gimęs aktorius puikiai skambina pianinu, pats sakydamas, kad groja „gražiai“.

„Man atrodė: „Ei, tai gali būti tikrai keista ir mes galime to nekęsti, bet esant karantine nieko daugiau nevyksta, ar galėtume pabandyti parašyti šią dainą kartu?“, – apie Joe kalbėjo Taylor.

Ji taip pat pripažino, kad daugelio metų patirtis rašant dainas jai leido pažvelgti ir į vyrišką perspektyvą.

Taylor Swift (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau