Taylor Swift: „Sunku gyventi, kai milijonai tavęs nekenčia“

Taylor Swift/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-09 11:56
Naujausiame interviu rugsėjo mėnesio žurnale „Vogue“ garsioji amerikiečių dainininkė Taylor Swift (29) prisipažino, kad kurį laiką iš žmonių jautė net spaudimą nusižudyti. Anot jos, viskas prasidėjo po konflikto su realybės šou žvaigžde Kim Kardashian.

Muzikos superžvaigždė po trijų metų tylos ryžosi atviram interviu ir prisipažino, kad jos gyvenimas pasidarė nepakenčiamas po to, kai 2016-aisiais garsioji realybės šou žvaigždė tviteryje ją išvadino „gyvate“. 

Po K. Kardashian pasisakymo internete it virusas paplito grotažymės #TaylorSwiftyragyvatė ir #IštrinkimTaylorSwift.

„Viešas žeminimas, kai milijonai tau rėkia, cituoju, kad turėčiau būti „ištrinta“ – tai labai skaudi patirtis. Nemanau, kad yra daug žmonių, kurie suprastu ką reiškia kai milijonai žmonių tavęs nekenčia ir tai daro labai garsiai. Kai jūs sakote, kad reikia kažką išbraukti iš gyvenimo – tai juk ne koks nors televizijos šou, tai gyvas žmogus. Jūs užverčiate žmogų su žinutėmis „užsičiaupk“, „išnyk“ – man tai atrodė kaip skatinimas nusižudyti“, – prisipažino ji.

Konfliktas tarp K. Kardashian ir T. Swift prasidėjo po to, kai Kim sutuoktinis reperis Kanye Westas išleido dainą „Famous“, kurioje repavo, kad jis išgarsino T. Swift. Taylor dėl tokio reperio teksto įsižeidė, tačiau K. Kardashian gindama sutuoktinį paviešino jų telefoninį pokalbį, kuriame Kanye su Taylor šnekėjo apie šią dainą dar prieš ją išleidžiant.

„Mano gyvenimas visiškai neteko kontrolės. Man reikėjo kurti muziką, nes tai buvo vienintelis būdas neišprotėti. Man reikėjo papasakoti istoriją, ką aš jaučiau po tokio viešo pažeminimo“, – sakė ji.

Po kilusio skandalo T. Swift atsirobojo, trejus metus nekalbėjo su žiniasklaida.

„Man buvo sunku suprasti ką aš jaučiu. Juk aš buvau ta, kuri visuomet šypsodavosi prieš kameras, visuomet atrodžiau laiminga. Viso to netekau, tačiau supratau, kad tai buvo ir geras dalykas, nes supratau, kad buvau labai ribota“, – kalbėjo ji. 

Naujausi straipsniai