Taylor Swift širdį užkariavo mergišiaus reputaciją turintis didžėjus Calvinas Harrisas

Taylor Swift ir Calvinas Harrisas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-30 17:13
Savo meiles apdainuoti mėgstanti atlikėja Taylor Swift (25 m.) užmezgė romantiškus santykius su garsiu britų didžėjumi ir muzikos prodiuseriu Calvinu Harrisu (31 m.).

Jų romanas į dienos šviesą išlindo praėjusią savaitę, kai viena jauna gerbėja sutiko juodu kartu apsipirkinėjančius maisto prekių parduotuvėje Nešvilyje ir nufotografavo juos. Šios nuotraukos kaip mat paskatino kalbas apie naujai užsimezgusius santykius.

Taylor Swift patvirtinimo apie naujus santykius ilgai laukti nereikėjo – jau kitą dieną ji kartu su Calvinu Harrisu ėjo į kantri muzikos žvaigždės Kenny Chesney koncertą, kuriame naujoji porelė nevengė laikytis užrankų, nors žinojo, kad juos visi stebi. Turint omeny, kaip Taylor Swift vengia rodytis su vaikinais viešumoje, kad nepaskatintų bereikalingų kalbų, toks jos elgesys jau šį tą sako.

Tiesa, dar šio mėnesio pradžioje per vieną interviu Calvinas Harrisas sakė, kad nedraugautų su Taylor Swift, nes ji ne jo skonio.

„Ji atrodo miela, bet ji visiška mano skonio priešingybė“, – radijo laidoje „Capital FM Breakfast“ apie Taylor Swift sakė Calvinas Harrisas. Galbūt tada jiedu dar nebuvo susipažinę, o gal taip jis specialiai bandė nukreipti dėmesį?

Calvinas Harrisas vasarį nutraukė pusę metų trukusią draugystę su modeliu Aarika Wolf, o prieš tai jis susitikinėjo su dainininke Rita Ora.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai