Taylor Swift nustebino savo jaunąją gerbėją: atsiuntė ranka rašytą laišką ir dovanų

Taylor Swift parašė laišką savo gerbėjai Emerson/Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Taylor Swift (30) nustebino savo jaunąją gerbėją Emerson Weber (11) ranka rašytu laišku ir dovanomis po to, kai mergaitė laidoje „Labas rytas Amerika“ (angl. Good Morning America) viešai dėkojo paštininkams už jų tarnybą COVID-19 krizės metu ir pasakojo apie ranka rašytų laiškų svarbą.

Vienuolikmetė Emerson Weber iš Dakotos, neseniai išsiuntė mielą raštelį vietiniam pašto darbuotojui Dougui. Būtent po šio gražaus poelgio iš mergaitės buvo paimtas interviu laidoje „Labas rytas Amerika“, kurios metu Emerson dėkojo paštininkams, dirbantiems pandemijos metu, ir taip pat pabrėžė laiškų rašymo svarbą.

Laidos metu mergaitė užsiminė, kad yra didelė Taylor Swift gerbėja. Išgirdusi mergaitės istoriją, atlikėja liko sujaudinta jos nuoširdumu ir nusprendė ją nustebinti. Atlikėja tiesiai į Emerson namus nusiuntė pačios ranka rašytą laišką, pažymėtą vaškiniu antspaudu, ir dovanų.

Taylor Swift parašė laišką savo gerbėjai Emerson/Socialinių tinklų nuotr.

Apie tai socialiniame tinkle Twitter paskelbė Emerson tėvas Hughas Weberis. Jis atskleidė, kad Taylor atsiuntė ranka rašytą laišką su iliustracijomis, padovanojo savo pačios vaško antspaudą, kvepalus bei keletą kitų neįvardintų daiktų.

„Rūšiavome kitus laiškus ir visai netikėtai Emerson pastebėjo laišką su dovanomis, ant kurių buvo parašyta „Emerson nuo Taylor“. Tuo metu visi netekome žado. Nemeluosiu, dėl savo emocijų visą valandą negalėjome peržvelgti laiško ir dovanų", – pasakojo Emerson tėtis.

Hughas teigė, kad T. Swift atsiųstas laiško vokas buvo papuoštas blizgučiais ir užklijuotas personalizuotu atlikėjos vaško antspaudu.

Taylor Swift parašė laišką savo gerbėjai Emerson/Socialinių tinklų nuotr.

Emerson tėtis pasakojo, kad didžioji dalis laiško yra asmeninė tarp dukros ir atlikėjos, tačiau taip pat pasidalijo keliomis laiško ištraukomis.

„Rask laiko kurti ir svajoti. Nepamiršk, kad niekas nesitiki tobulumo. Tu jau parodei tikrai šaunų pavyzdį ir aš tavimi didžiuojuosi“, – savo jaunajai gerbėjai rašė Taylor Swift.

Taylor Swift parašė laišką savo jaunajai gerbėjai (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau