Taylor Swift leukemija sergančiai gerbėjai paaukojo 50 tūkst. dolerių

Taylor Swift ir Naomi Oakes / „Scanpix“ ir asmeninio albumo nuotr
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Taylor Swift pademonstravo kilnią širdį: ji vienai savo gerbėjai Naomi Oakes (11 m.), sergančiai leukemija, paaukojo 50 tūkst. JAV dolerių (45,7 tūkst. eurų), kad padėtų mergaitės šeimai kovoti su sunkia liga.

Paaukotų pinigų užteks 6–9 mėnesių mergaitės gydymui, o Taylor Swift dėmesys ir jos nuoširdi asmeninė žinutė ilgam pakėlė mažosios ligoniukės nuotaiką.

Leukemija Naomi Oakes, kuri yra atsidavusi Taylor Swift gerbėja, diagnozuota birželio mėnesį. Sužinojusi, kad ilgam teks gultis į ligoninę, mergaitė labai nusiminė, mat tai reiškia, kad jai teks praleisti Taylor Swift koncertą Finikse, kuris įvyks rugpjūčio 18-ąją. Bilietą į savo dievaitės koncertą Naomi gavo dovanų per Kalėdas, jame ji turėjo dalyvauti su savo geriausia drauge.

Taylor Swift / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naomi tėtis sukūrė trumpą filmuką apie jos situaciją ir įkėlė jį į „YouTube“. Šį vaizdo įrašą netrukus pamatė pati Taylor Swift ir nusprendė paaukoti savo gerbėjos gydymui pinigų, kad bent kiek pakeltų jos nuotaiką, ir nusiuntė jai asmeninę žinutę.

Temos:
Skaitykite daugiau