Taylor Swift – „Billboard“ dešimtmečio moteris

Taylor Swift/ SCANPIX nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

2010-aisiais iš kantri atlikėjos ji tapo popprincese ir sumušė visus įmanomus rekordus. Dabar Taylor Swift naudoja savo įtaką ir žinomumą autorių teisių gynimui. Šiais metais leidinys „Billboard“ pripažino Taylor įtakingiausia praėjusio dešimtmečio muzikante.

Atlikėja gruodžio 13-ąją švęs savo 30-metį, ji yra puikiai žinoma jau beveik pusę savo gyvenimo. Pirmas jos albumas buvo išleistas dar 2006-aisiais, kai atlikėjai tebuvo 16 metų. Antrasis albumas buvo išleistas, kai Taylor Swift suėjo 20, beje, jis laimėjo „Grammy“ apdovanojimą ir buvo pripažintas metų albumu 2010-aisiais. Tiesa, Taylor tapo jauniausia atlikėja „Grammy“ apdovanojimų istorijoje, laimėjusia tokią nominaciją. Per savo karjerą Taylor Swift jau pardavė daugiau nei 37 mln. albumų, buvo įrašyta net 95 kartus į „Bilboard Hot 100“, iš kuriį net 5 kartus buvo pirmoje šimtuko vietoje, gavo 23 „Billboard Music“ apdovanojimus, 12 kantri muzikos asociacijos apdovanojimų, 10 „Grammy“ statulėlių ir dalyvavo net penkiuose pasauliniuose turuose.

Taylor persirengimo kambarys Holivude prieš pasirodymus dažnai tampa žvaigždžių susibėgimo erdve. Kambaryje dažnai apsilanko Billie Eilish, Lizzo, Camila Cabello ir kitos žinomos atlikėjos. 

Neseniai į Taylor Swift kambarį, kai vyko kovai su vėžiu skirtas koncertas, buvo užsukęs ir EDM muzikos dievas Marshmello – tiesa, be savo žymiosios kaukės, tad paparaciai negalėjo atskirti, kuris iš dviejų vyrukų yra žymusis Marshmello, kadangi į kambariuką jie užėjo dviese.

„Tai – nuostabus sprendimas! Tokiu būdu jis gali turėti gyvenimą ir jam nereikia saugotis paparacių kiekviename žingsnyje. Tikrai gudrus manevras“, – žavėjosi Taylor Swift.

Tačiau greitai priduria, kad būti žinoma ir įtakinga – jai didžiulė garbė.

Taylor Swift (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau