Taylor Swift atleido savo šokėją: jo elgesys kursto visuomenės pasipiktinimą

Taylor Swift / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pranešama, kad atlikėja Taylor Swift atsisveikina su savo draugu, scenos partneriu, šokėju Toshi. Dėl jo seksistiškų pareiškimų socialinėje erdvėje Taylor atsisako dirbti su šiuo žmogumi.

Taylor Swift savo ilgamečio bičiulio, šokėjo Toshi paslaugų nebereikia, nes jo pareiškimai socialinėje erdvėje išties šokiruoja. Vyras dalijasi straipsniais, kurie aprašo moterų pralaimėjimą, žaidžiant futbolą, šalia palikdamas pastebėjimą: „Grįžkite į virtuvę“.

Taylor Swift pasirodymas per "Super Bowl" / Vida Press nuotr.

Taip pat jis nevengia juodo humoro. Pavyzdžiui, padaręs nuotraukų koliažą, kur matyti buteliukas chloroformo, automobilis ir miškas, jis rašo: „Kiekvienos merginos silpnybė“.

Panašūs šokėjo pareiškimai jo „Instagram“ paskyroje, turinčioje apie 8 mln. sekėjų, nepraslydo pro šalį jo darbdavei Taylor.

Nors sulaukus neigiamos visuomenės reakcijos vyras savo paskyrą padarė privačia, tai neišgelbėjo jo darbo T. Swift komandoje.

Taylor Swift "Super Bowl" pasirodyme / Vida Press nuotr.

Garsios atlikėjos atstovas spaudai teigė, kad moteris dėl tokio sprendimo nesijaučia gerai, bet ji nori parodyti savo gerbėjams visai kitokį pavyzdį. Jokių seksizmo apraiškų jos aplinkoje ji netoleruoja.

Taylor Swift (24 nuotr.)
+18

Skaitykite daugiau