Tautvydas Sabonis Palangoje vedė savo išrinktąją

Tautvydo Sabonio ir jo išrinktosios vestuvių akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-17 15:05
Šeštadienį legendinio krepšininko Arvydo Sabonio sūnus Tautvydas Sabonis (25) vedė savo išrinktąją Pauliną Olivią Frukacz (27). Ceremonija surengta šeimai priklausančiame viešbutyje „Pušų paunksnėje“.

Tautvydas – antras iš keturių Arvydo ir Ingridos Sabonių vaikų. Nusekęs tėvo pėdomis į krepšinį Tautvydas yra tapęs jaunučių, jaunių Europos čempionu, gali didžiuotis ir pasaulio čempiono titulu.

Jo mylimoji – lenkų kilmės kanadietė Paulina Olivia Frukacz. Jaunuoliai bendravo nuo 2011 metų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ji yra baigusi Mados pardavimų planavimo ir rinkodaros bakalauro studijas Majamyje. Ispanijoje Paulina dirbo baldų kompanijoje, be to, kūrė papuošalus ir pardavinėjo savo įsteigtoje internetinėje parduotuvėje „Olivia 1990“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.Nors viešai nebuvo skelbiama, palangiškiai jau iš anksto šnabždėjosi apie būsimas vestuves. Stebėjosi nuo pašalinių žvilgsnių audeklu uždengtu visu viešbučiu – kad nebūtų galima filmuoti ar fotografuoti dronų pagalba.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, viešbutyje „Pušų paunksnėje“ kambario negalima užsisakyti nuo ketvirtadienio iki pirmadienio.

Aplinkiniai viešbučio gyventojai buvo iš anksto įspėti, kad nebandytų fotografuoti viešbučio teritorijos iš savo namų balkonų ar stogų, šiukštu neįsileisti fotografų.

Ceremonija surengta 15 val. Maždaug po valandos praeiviai išvydo automobilį tamsintais stiklais, į jį įlipo 4 žmonės, vaizdą dengė dar apie dešimt žmonių. Spėjama, kad jaunieji išvyko į fotosesiją. Iš „Pušų paunksnės“ trumpai atsklido saksofono garsai, o šiaip – absoliučiai tylu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Sabonių šeimoje didelė šventė šią savaitę – ne viena.

Ketvirtadienį viena garsiausių Lietuvos porų atnaujino santuokos įžadus. Jauki ceremonija buvo surengta Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

Kuklioje šventėje dalyvavo tik Sabonių šeimos nariai ir patys artimiausi bičiuliai. Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino visi keturi jų vaikai: sūnūs Žygimantas, Tautvydas, dabar NBA rungtyniaujantis Domantas ir dukra Aušrinė.

ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Šiemet Ingrida ir Arvydas Saboniai mini 27-ąsias vestuvių metines – pora susituokė 1990-ųjų birželio 15 d.

Garsiausio visų laikų Lietuvos krepšininko ir grožio konkurso „Gražioji vilnietė – 88“ nugalėtojos vestuvės vyko per blokadą, kai daug ko stigo, tačiau nepritekliaus šventėje nebuvo justi.

ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nuotaka puošėsi iš Ispanijos parsivežta įspūdinga suknele, o batelius ypač aukšta pakulne (11 cm) ji rado Vokietijoje. Vestuvių dieną Ingridą ir Arvydą Sabonius sveikino šimtai džiūgaujančių žmonių.

Po santuokos Kauno rotušėje jaunuosius ir svečius į Klaipėdą vežė keli autobusai, iki Juodkrantės plukdė specialiai išpuoštas keltas.

Pokylyje dalyvavo keli šimtai žmonių, stalai lūžo nuo vaišių ir lietuviškų bei atvežtinių gėrimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai