Tautiškoje fotosesijoje įsiamžinusios „4 Roses“ merginos ruošiasi naujam projektui

„4 Roses“ / Vaidos Neblunkančios nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Panašu, kad „4 Roses“ merginoms Giedrei Girnytei, Diletai Meškaitei-Kisielienei ir Akvilei Matukaitei darbų ir pasirodymų netrūksta. Atlikėjos sėkmingai dalyvauja „Eurovizijos“ atrankoje, o nuo vasario 21 dienos žiūrovams prisistatys ir kiek kitame amplua.

Kartu su ansambliu „Sietuva“ atlikėjos pasirodys naujame lietuviškas tradicijas, papročius ir kultūrą puoselėjančiame projekte „Kadagys“. 

„Įdomu, sunku ir labai nauja! Mėginsime tautiškumą „įvilkti“ į šiuolaikišką rūbą ir prisijaukinti tai, kas galbūt jau pamiršta“, – sako merginos. 

Pasak atlikėjų, projekto tikslas – sukelti liaudies šokių ansamblių choreografų bei Lietuvos kompozitorių ir atlikėjų kūrybines ambicijas, parodyti, kad ir liaudies šokiai gali būti pateikiami šiuolaikiškai, moderniai, skambant šiuolaikiškai muzikai, bet išlaikant etnines tradicijas.

„4 Roses“ / Vaidos Neblunkančios nuotr.

„Turime puikų idėjinį vadovą ir manau, kad viskas bus šaunu. O rizikuoti ir kelti sau iššūkius visada įdomu. Mūsų komanda jauna, kūrybinga, užsidegusi, į šį projektą visi žiūri su dideliu entuziazmu. Neabejojame, kad naujai sukurti ar naujai interpretuoti liaudies šokiai nustebins žiūrovus“, – teigia G.Girnytė. 

Tautiškumo dvasia jaučiasi ir naujausioje grupės „4 Roses“ fotosesijoje.  

„4 Roses” įsiamžino tautiškumo dvasia dvelkiančioje fotosesija (4 nuotr.)
Vaidos Neblunkančios nuotr.
+1
Skaitykite daugiau