Tautinio kostiumo projektą kuravusi Greta Kildišienė Seimą paliko vilkėdama Juozo Statkevičiaus paltą

Greta Kildišienė su Juozo Statkevičiaus naujausios kolekcijos paltu / 15min ir Juliaus Kalinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-24 22:13
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė, sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio dešinioji ranka Greta Kildišienė antradienį neteko Seimo narės mandato. Tačiau ne tik dėl to ji vėl atsidūrė dėmesio centre. Į Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) būstinę politikė atvyko pasipuošusi paltu iš naujausios Juozo Statkevičiaus kolekcijos.

Seimo narės mandato G.Kildišienė neteko antradienį. VRK posėdžio metu jis buvo panaikintas vienbalsiai.

Nors procedūra G.Kildišienei ir nebuvo iš maloniųjų, šioje situacijoje bent jau stiliaus prasme politikė atrodė nepriekaištingai: į VRK būstinę atvyko pasipuošusi dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtu paltu.

Šitokį paltą galima rasti tarp naujausios J.Statkevičiaus kolekcijos, paremtos tautiniais motyvais, modelių. Šią kolekciją dizaineris pristatė 2016-ųjų lapkritį.

G.Kildišienei pasirodžius viešumoje šitaip pasipuošus, viešojoje erdvėje netruko kilti diskusija, kiek šis J.Statkevičiaus paltas galėtų kainuoti.

15min bandė susisiekti su dizainerio atstove Živile Matačiūnaite ir sužinoti, kiek šis naujausios kolekcijos kūrinys galėjo atsieiti G.Kildišienei, tačiau Ž.Matačiūnaitė telefonu neatsiliepė.

Nors J.Statkevičiaus internetinėje parduotuvėje 2017 m. pavasario-vasaros kolekcijos modeliai vis dar nepristatyti, internete skaičiuojama, kad minėtas paltas galėtų kainuoti iki poros tūkstančių eurų.

Žinia, kad G.Kildišienė su J.Statkevičiaus pastarąja kolekcija turėjo būti susipažinusi iš esmės, mat visai neseniai, moteriai dar būnant Seimo nare, jai buvo pavesta neįprasta pareigybė.

Kai LŽVS frakcijos pirmininkas R.Karbauskis ir J.Statkevičius sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo aprūpinant vaikus tautiniais kostiumais, tęsti darbus kartu su dizaineriu buvo pavesta būtent G.Kildišienei.

TAIP PAT SKAITYKITE: Juozas Statkevičius tautinio kostiumo idėjos kritikams atsakė atviru laišku

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai