Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių šeimoje gims ketvirtas vaikas: „Esame laimingi ir dėkingi“

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2020-12-24 12:51
Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus (41) ir jo žmonos Tatjanos Lavrinovič (35) namuose – džiugios laukimo nuotaikos. Tris vaikus auginanti pora laukia šeimos pagausėjimo: pavasarį porai gims sūnus, praneša Žmonės.lt.

Tris vaikus – sūnus Danielių (13) ir Dominyką (11) bei dukterį Emily (7) – auginantys Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai gyvena džiugiu ketvirtojo vaikelio laukimu.

„Kai laukiesi ketvirtą kartą, viskas išties atrodo labai paprasta“, – juokiasi Žmonės.lt kalbinta Tatjana.

Ji atskleidė, kad skaičiuoja jau šeštąjį nėštumo mėnesį, tad šeimos pagausėjimas laukiamas balandį – porai gims sūnus.

„Tiesą sakant, gal kiek labiau ir norėjau berniuko – kai jau turiu du berniukus ir mergaitę, pastebėjau, kad man lengviau būtent su berniukais, kažkaip tiesiog paprasčiau“, – su šypsena netikėtai prisipažįsta T.Lavrinovič.

Tuo tarpu Kšištofas gal kiek labiau svajojo sulaukti antros dukters, tačiau svarbiausia, anot Lavrinovičių, kad vaikas būtų sveikas, o šie pamąstymai – tik retoriniai.

Paklausta apie vaikelio vardą, T.Lavrinovič juokiasi, kad dėl jo vyksta „kovos“ ir kol kas galutinio sprendimo šeima nepriėmusi.

Tatjana Lavrinovič
Tatjana Lavrinovič

Moteris atvirauja, kad nėštumas – labai lauktas ir planuotas, tačiau neslepia, kad didžiausias iniciatorius šeimos pagausėjimui buvo būtent vyras.

„Prašė prašė ir priprašė, – juokiasi Tatjana. – Šiaip vaikai irgi labai laukia naujo šeimos nario, pati taip pat jaučiuosi rami ir laiminga. Nėštumas nesunkus, tyrimai geri. Tiesa, buvau jau kiek pamiršusi šį etapą, kai keičiasi kūnas, visgi laukiausi net prieš septynerius metus.“

Moteris prisipažįsta, kad šeimoje jau augant trims vaikams, nėštumui tiek dėmesio nėra kada skirti, kaip kad pirmiesiems kartams, kuomet buvo fiksuojamas kiekvienas kūdikio judesys ar panašūs laukimo niuansai. Vaikų ugdymas vyksta nuotoliniu būdu, kas irgi reikalauja įsitraukimo ir mamos dėmesio, tad, sako Tatjana, tik spėk suktis.

Ar šeima pasiruošusi šiam iššūkiui – juk ketvirtas vaikas reiškia dar daugiau šurmulio namuose, atsakomybės, o ir dėmesį reikės dalinti visam būriui atžalų?

Tatjana Lavrinovič
Tatjana Lavrinovič

„Visiškai to nebijau. Net nevadinčiau to sunkumais. Matau, kaip jaunos merginos, kurios pagimdo pirmą vaiką, guodžiasi, kad nebeturi sau laiko – nežinau, ar su metais ateina tas suvokimas ir ramybė, kad tai yra normalu ir nereikia dėl to nervuotis? Bus to laiko, užteks jo viskam.

Visiškai nesijaudinu, kad atsiradus kūdikiui nepamiegosiu vieną, antrą naktį – na, tai gal trečią jau pamiegosiu? Nejaučiu ir to dažno būsimų mamų nerimo dėl pieno – bus kaip bus: galėsiu maitinti – maitinsiu, nebus pieno – tikrai dėl to neįvyks tragedija. Manau, reikia išlaikyti ramybę ir sveiką protą“, – šypteli Tatjana.

Žmonės.lt primena, kad birželį pora minėjo 14-ąsias vestuvių metines – jiedu susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Naujausi straipsniai