Tatjana Lavrinovič: „Ne taip daug renginių yra Lietuvoje, į kuriuos galiu ateiti pasipuošusi karūna“

Tatjana Lavrinovič / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 11:54
Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana Lavrinovič, į Lietuvą parvežusi „Misis pasaulis 2018“ karūną, neslepia – karaliene ją dabar kasdien vadina ne tik mylimas vyras, bet ir nepažįstami žmonės. Apie tai ji pasakojo penktadienį vakare, kartu su būriu įžymybių pražingsniavusi raudonuoju M.A.M.A. apdovanojimų kilimu.

„Tai dabar lyg mano antras vardas! Nesu jo girdėjusi tiek kartų per visą gyvenimą, kiek teko išklausyti pastarąjį mėnesį!“, – su šypsena sakė tituluota gražuolė.

Tuomet, kai ji nuskynė pergalę „Mis Rusija“ konkurse, aplinkinių buvo įvardinama kaip princesė.

„Bet kiekvienai princesei ateina laikas tapti karaliene. Moterys, norinčios dalyvauti grožio konkursuose, turėtų nebijoti. Įvertinimas tikrai yra svarbu. Ir truputį gudrauja tie, kurie tvirtina priešingai“, – sakė pašnekovė.

Pagal sutartį su „Misis pasaulis“ rengėjais Tatjana bent kartą per mėnesį viešai turi pasirodyti galvą papuošusi pelnytąja karūna. Jai tenka gerokai pamąstyti, kaip galėtų išpildyti keliamas sąlygas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Ne taip daug renginių yra Lietuvoje, į kuriuos galiu ateiti pasipuošusi karūna. Bet M.A.M.A. man pasirodė tam tinkama šventė“, – svarstė T. Lavrinovič, vakarui pasirinkusi salono „D‘dress“ suknelę.

Ji sakė suprantanti, kodėl prašoma nuolat priminti apie konkursą. Jo organizatoriai yra įsteigę ir labdaros fondą, kuris be viešumo negalėtų įgyvendinti prasmingų darbų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai