Tatjana Lavrinovič: „Man gera, kai šalia toks vyras, kuris viskuo pasirūpina“

Tatjaną Lavrinovič Vilniaus oro uoste pasitiko artimieji / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-07 15:47
Vieno garsiausių Lietuvos krepšininkų Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana Lavrinovič atvėrė asmeninio gyvenimo užkulisius. Atvirame pokalbyje su Edita Užaite moteris prabilo apie jos namų taisykles, prestižinio konkurso „Misis Pasaulis 2017“ detales ir atskleidė, kas laukia jos sutuoktinio baigus krepšininko karjerą.

„Mūsų šeimoje vyras yra direktorius. Man tai labai patinka, nes jis labai atsakingas, žino, kaip reikia rūpintis vaikais, namų ūkiu. Žinoma, kartais tenka pareguliuoti viską. Bet man labai gera, kad galiu jaustis tikra moterimi, kai šalia yra toks vyras, kuris viskuo pasirūpina“, – interviu laidai „Ant bangos“ prabilo „Misis Pasaulis 2017“ Tatjana Lavrinovič.

Iš šalies gali susidaryti įspūdis, kad Tatjana Lavrinovič yra apsupta tarnų, auklių ir pačiai belieka rūpintis tik savo išvaizda. Tačiau garsi moteris neigia tokį stereotipą: „Taip, mes turime auklę, tačiau ji mūsų namuose apsilanko vos kartą ar du per mėnesį. Namų ruošos darbus, namus, susitvarkau pati be vargo.“

T. Lavrinovič atvirai papasakojo apie grožio pasaulyje tykančius pavojus ir intrigas: „Jei tik moteris yra graži, labiau rūpinasi savo išvaizda, aplink visuomet atsiranda vyrų, kurie galvoja, kad jie šiam gyvenime gali viską nupirkt. Tačiau aš esu auklėta taip, kad pinigai gyvenime nėra viskas. Aš negalėčiau įsivaizduoti, kaip galima būtų gyventi visą gyvenimą tik dėl pinigų, be laimės. Tai jau nebe gyvenimas.“

Garsaus krepšininko žmona ne tik atskleidė savo su vyru asmeninio gyvenimo detales, T. Lavrinovič išdavė, kokie jos vyro planai baigus karjerą krepšinio aikštelėje, pademonstravo, kokiomis dovanomis ją lepina sutuoktinis ir pirmą kartą pristatė neįprastą namų kampelį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai