Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai pakrikštijo pavasarį gimusį sūnų: pasidalijo ypatinga akimirka

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais / Luko Griciaus ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-12 17:00
Saulėtą rugsėjo 11-osios dieną Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai surengė pavasarį gimusio sūnaus Kristian krikštynas. Jose netrūko ir juoko, ir jautrių akimirkų.

Socialiniame tinkle „Instagram“ krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius pasidalijo akimirka iš sūnaus Kristian krikštynų. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip žinomas šalies kunigas Algirdas Toliatas šventintu vandeniu krikštijo poros atžalą.

„Koks drąsus, šaunuolis, nė ašarytės“, – žavėjosi krikštą suteikęs kunigas.

Kšištofo ir Tatjanos sūnui Kristian suteiktas Aleksandr krikšto vardas.

Portalas Žmonės.lt primena, kad ketvirtasis Tatjanos ir Kšištofo vaikas gimė šių metų baladžio 12-ąją. Pora augina dar su sūnus Danielių ir Dominyką bei dukterį Emily.

Gimus ketvirtam vaikui krepšininkas K.Lavrinovičius su portalu Žmonės.lt pasidžiaugė, kad tėvystės įgūdžių prižiūrint naujagimį neprarado – greitai prisiminė, ką reiškia vėl turėti kūdikį, nors nuo jaunėlės dukros kūdikystės jau prabėgo net septyneri metai.

„Jaučiuosi tiesiog puikiai! Žinoma, reikėjo viską vėl iš naujo prisiminti – ir kaip sauskelnes keisti, ir kaip prausti, ir kaip nešioti kūdikėlį. Rodos, įgūdžių visiškai nepraradau, – pabandžiau ir viskas pavyko! Turbūt nesu dar toks senas, galiu rūpintis kūdikiu“, – juokėsi Kšištofas.

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai / Shot by Lukas nuotrauka
Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai / Shot by Lukas nuotrauka

2021-ųjų birželį Kšištofas ir Tatjana minėjo 15-ąsias vestuvių metines – jiedu susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Naujausi straipsniai