Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai mini vestuvių metines: dalijasi linksmu tuoktuvių dienos prisiminimu

Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai su vaikais/Gretos Skaraitienės ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-16 12:18
Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus ir jo žmonos Tatjanos namuose – graži šventė. Tris vaikus auginanti pora birželio 16 dieną mini savo 14-ąsias vestuvių metines.

„Ši diena ypatinga. Esame puikios nuotaikos. Nors tai ir nėra jubiliejinė sukaktis, kartu su vaikais ir savo tėvais planuojame susirinkti ir paminėti šią gražią progą“, – portalui Žmonės.lt komentavo Tatjana Lavrinovič, į Lietuvą prieš kelis metus parvežusi „Misis pasaulis 2018“ karūną.

Žinomo krepšininko žmona teigė, kad kiekvienų metinių proga jokių ypatingų dovanų vienas kitam su Kšištofu jiedu nedovanoja. „Lauksime kitų metų, bus labiau panašu į jubiliejinę sukaktį“, – atviravo Tatjana.

Tatjaną Lavrinovič Vilniaus oro uoste pasitiko artimieji
Tatjaną Lavrinovič Vilniaus oro uoste pasitiko artimieji

Prisiminus vestuvių dieną, moteris pasidalijo linksma istorija, kuomet Kšištofui žmoną teko nešti per 150 metrų tiltą.

„Vyro šeimoje yra tradicija vestuvių metu jaunąją pernešti per tiltą. Žinoma, ieškojome kuo trumpesnio, kadangi tokią dieną įmanoma pavargti vien nuo emocijų. Kadangi teisę išrinkti tiltą palikome mūsų vairuotojui, jis mus nuvežė iki Nemenčinės, kur esančio tilto ilgis siekia 150 metrų. Neturėjome kur dėtis, Kšištofui teko mane nešti. Gerai, kad turiu stiprų vyrą“, – juokėsi Tatjana.

Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, dukra Emily, sūnumis Danieliumi ir Dominyku bei augintine Sofi / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, dukra Emily, sūnumis Danieliumi ir Dominyku bei augintine Sofi / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Minint 14-tąsias vestuvių metines T. Lavrinovič vyrą pasveikino ir socialiniame tinkle. Moteris pasidalijo jųdviejų nuotrauka.

„Mano vyras mane prajuokino. Nušluostė ašaras. Tvirtai mane apkabino. Matė mano pakilimus ir nuopuolius. Palaikė mane. Mano vyras – pažadas, kad amžiams turėsiu draugą. Laimingų sukaktuvių, mano meile“, – rašė Tatjana.

Primename, kad Tatjana ir Kšištofas augina tris vaikus: sūnelius – Dominyką bei Danielių ir dukrą Emily.

Pora susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Naujausi straipsniai