„taškU“ kolekcijos veidu tapusi Viktorija Šaulytė sužavėjo dizainerę drąsa rengtis taip, kaip jai patinka

„taškU“ kolekcijos veidu tapo Viktorija Šaulytė / Deimantės Dubauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 12:42
Dvejus metus gyvuojantis prekės ženklas „taškU“ pristato naują drabužių kolekciją „Rock your identity“. Joje karaliauja įvairių modelių, spalvų ir stilių džemperiai. „Mano kuriami drabužiai yra skirti moterims, kurios mėgsta išsiskirti, nebijo vilkėti nenuobodžių drabužių ir nori jais išreikšti savo asmenybę“, – sako Ugnė Jackūnaitė.

Kaune gyvenanti dizainerė pasakoja, kad šiandien be drabužių kūrimo nebeįsivaizduoja savo gyvenimo. Merginai prireikė ketverių metų, kol ji išdrįso mesti gerai apmokamą darbą reklamos agentūroje ir visą savo laiką skirti prekės ženklo kūrimui. „Džiaugiuosi, kad „taškU“ vis labiau populiarėja. Nepretenduoju į prabangius prekės ženklus. Mano auditorija – lietuvišką madą ir akį traukiančius dizaino sprendimus mėgstančios moterys“, – sako U. Jackūnaitė.

Naujausios „taškU“ kolekcijos veidu tapo stilistė Viktorija Šaulytė. Žinomą merginą dizainerė pasirinko dėl to, kad ji yra laisva, nebijanti eksperimentuoti, geras emocijas spinduliuojanti asmenybė. Kūrėją sužavėjo merginos požiūris į stiliaus kūrimą ir drąsa rengtis taip, kaip nori. Prieš kelis mėnesius V. Šaulytė pateko į „iškirptės skandalą“. Mergina oficialiame renginyje pasirodė su krūtinę itin atidengiančia suknele. Nors atsirado nemažai tokių, kurie smerkė V. Šaulytę ir jos sprendimą atidengti tiek daug kūno, mergina į šias kalbas tik numojo ranka.

„Viktorija puikiai atitinka mūsų prekės ženklo šūkį: „Gyvenimas per trumpas vilkėti nuobodžius drabužius“. Ji rengiasi taip, kaip patinka jai. Ir visai nesvarbu, ką pasakys aplinkiniai. Mano kuriami drabužiai taip pat išsiskiria savo unikaliu dizainu. Nepastebėta su jais tikrai neliksi“, – šypsosi grafikos dizaino studijas baigusi dizainerė.

Prekės ženklo „taškU“ drabužiai yra dekoruojami rankomis ant audinio piešiamais piešiniais. Klientams kūrėja siūlo ne tik pačių kurtus piešinius, bet ir galimybę nupiešti pageidaujamus individualius piešinius. Populiariausias „taškU“ drabužis – džemperiai su išlindusiomis ausytėmis. „Dažniausia mūsų piešiami piešiniai yra susiję su roko tema. Puikiai atpažįstami tapo piešiniai su kaukolėmis, paukščiais, gyvūnais ar visų šių piešinių kombinacijos“, – apie savo kūrybą pasakoja dizainerė.

V. Šaulytė, sulaukusi kvietimo pristatyti šią stilingų džemperių kolekciją, labai apsidžiaugė. Žinoma stilistė – tikra džemperių gerbėja, derinanti juos ne tik prie laisvalaikio aprangos, bet ir klasikinių drabužių. Be to, mergina ypač palaiko jaunuosius lietuviškos mados kūrėjus, mielai puošiasi jų drabužiais.

„Jau seniai džemperis nebėra tik drabužis vaikščioti po namus ar eiti į sporto salę. „taškU“ kuriami džemperiai puikiai dera ir prie džinsų, ir prie pieštuko formos sijonų, odinių kelnių. Taip pat, šiuos džemperius galima vilkėti ant suknelių. Sluoksniavimas dabar ypač madingas. O geriausia yra tai, kad šie džemperiai labai kokybiški. Jau spėjau tuo įsitikinti“, – šypsosi V. Šaulytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai