Tarptautinių muzikos apdovanojimų nominantų sąraše – ir kūrėjai iš Lietuvos „Beissoul & Einius“

„Beissoul & Einius“ / Ingridos Žiemytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-27 10:01
Elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“ nominuoti britų muzikinei premijai  „UMA Music Awards“.

Kūrėjai iš Lietuvos nominuoti net keliose kategorijose: „Best International Record“ (Geriausias tarptautinis įrašas) už albumą #asecretcontract ir „Best International Music Video“ (Geriausias tarptautinis vaizdo klipas) už vaizdo klipą „LION“, kurtą kartu su naujosios kartos režisieriumi Justu Ramanausku.

„Pasaulis mus mato ir girdi. Labai džiaugiamės galėdami būti pasaulinės muzikos įvykių sūkuryje vis didesniu mastu. Šiais metais pažersime dar ne vieną netikėtumą – jau dabar norisi rėkti apie tai visam pasauliui“, – gerbėjams numetė intrigą Artūras Žabas-Beissoul.

Britų muzikiniai apdovanojimai „UMA Music Awards“ visuomet vertina inovatyvias ir unikalias grupes bei atlikėjus, kurie nepriklauso jokioms muzikos industrijos korporacijoms ir patys kontroliuoja savo darbo procesus. Apdovanojimų nominantų sąrašą sudaro ir laimėtojus renka daugiau nei 100 žmonių vertinimo komisija – tai įtakingi muzikos pasaulio atstovai, stambių muzikos bei mados leidinių redaktoriai. Kasmet apdovanojimai sulaukia virš 4000 paraiškų iš viso pasaulio 16-ai nominacijų.

 „UMA Music Awards“ nominantų lentelė
 „UMA Music Awards“ nominantų lentelė

„Beissoul & Einius“ duetas pateko į nominuotųjų 20-tuką. „UMA Music Awards“ nominantus „Geriausio tarptautinio įrašo“ ir „Geriausio tarptautinio vaizdo klipo“ kategorijoje vertina tokie ekspertai kaip „YouTube“, „Google Play“, „Amazon Music“ ir „Warner Music Group“.

„UMA Music Awards“ bendradarbiauja su pasauliniu koncertų gigantu „Live Nation“ bei muzikos pasaulio Kanais tituluojamu „The Great Escape“ festivaliu.

„UMA Music Awards“ laureatų paskelbimas įvyks gegužės 16 d. „Brighton arena“ Braitone Anglijoje didžiausio Europoje naujosios muzikos atradimų festivalio „The Great Escape 2018“ atidarymo ceremonijos metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai