Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje pirkdami aukojo ir žinomi žmonės

Birutė Vizgirdienė, Edita Mildažytė, Alesia ir Romualdas Mačiuliai / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-03 13:55
Šeštadienį nuo pat ryto Vilniaus rotušėje vyko kasmetinė, jau 14-oji, Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Čia pirkdami kalėdines gėrybes aukojo ir žinomi žmonės.

Kalėdų mugė kasmet suburia ir geriems darbams suvienija skirtingų šalių ambasadų Lietuvoje atstovus, kurie vilniečiams ir miesto svečiams pristato savitas Kalėdų tradicijas, savo rankomis gamintus dirbinius.

Neabejingi labdaringai mugei liko ir žinomi žmonės. Čia apsilankė ir mugę atidarė Alma Adamkienė su vyru Valdu, Edita Mildažytė, Birutė Vizgirdienė, Alesia ir Romualda Mačiuliai, Aida Žiliūtė ir kiti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

15min Romualdas ir Alesia Mačiuliai teigė, kad iš šios mugės grįžo pilnais maišais dovanų ir gėrybių: pirko uogienių, sausainių, vainiką ant durų... Pora juokavo, kad nors ir daugelio įsigytų daiktų jiems nereikia, tačiau negalėjo susilaikyti.

„Pirmą kartą šioje mugėje apsilankiau prieš 4 metus. Tada piniginė tapo tuščia, nes viską, ką turėjau, palikau ten, – juokėsi Alesia. – Išėjau su daug maišelių ir puikiausiomis nuotaikomis. Šiandien irgi labai daug prisipirkome – nežiūrėjome, ar mums reikia, kiek reikia, kokia kaina, vis tiek įsigijome.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Alma Adamkienė atidarė Kalėdų labdaros mugę: rotušėje – skirtingų šalių skanėstai ir dirbiniai

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasirodo, jiedu vienas kitą pamatė taip pat labdaringame renginyje: „Su Alesia susipažinome Vienos pokylyje rotušėje. Tada visi pinigai už bilietus irgi buvo aukojami.“

Pasak Romualdo, jų šeima aktyviai aukoja, todėl nepraleidžia progos sudalyvauti labdaringose mugėse.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Turime kelias organizacijas, kurias visą laiką remiam: „SOS gyvūnai“, „Maisto bakas“. Teikiam paramą ir pinigais, ir maistu. Kartais remiam ir privačiai. Šiaip visada vadovaujamės nuojauta, kai renkamės, kam aukoti. Jeigu pažįstu žmones, kurie organizuoja labdaringas akcijas, tai tada jau tikrai būnu ramus, kad tie pinigai nenueis veltui ir pasieks tuos, kam iš tikrųjų to reikia“, – kalbėjo R.Mačiulis.

Jųdviejų manymu, aukoti yra kiekvieno geriau gyvenančio žmogaus pareiga.

„Su Alesia aukojame kas mėnesį po tam tikrą sumą, tačiau prieš šventes daugiau. Juk nė vienas nežinome, kaip kiekvienam iš mūsų seksis ateityje. Tai manau, kad jei turi galimybę, tai turėtum neužmiršti tų, kurie kažko neturi, kuriems mažiau pasisekė“, – 15min sakė Romualdas Mačiulis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai