Tarptautinė laimės diena Kaune prasidėjo mankšta ir baigsis laimės decibelų rekordu

Tarptautinės laimės dienos Kaune akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-20 18:01
Lyg viesulas į socialinius tinklus ir miesto gatves įsisuko ryškiai geltona žinia apie tai, kad šiandien Kaunas ypatingai švenčia Tarptautinę laimės dieną. Apie tai, kad vienaip ar kitaip jungiasi prie šios Jungtinių Tautų inicijuotos šventės vienas po kito pranešė Kauno muziejai, galerijos, sporto klubai, netgi savivaldos atstovai.

Tam, kad primintų sau ir aplinkiniams, jog laimė yra vienas svarbiausių žmogaus gyvenimo siekių, visi yra kviečiami susidaryti asmeninį laimės maršrutą. Jis prasidėjo ankstyvą rytą. Kauno geležinkelio stotyje vyko treniruotė su „Šešios trim“ komanda, užsidegusia čia įsteigti „Laimės įkrovimo stotelę“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Visi, norintys prisidėti prie Laimės dienos, taip pat kviečiami jungtis į Laimės eiseną, kuri 16:30 val. pajudės nuo Istorinės LR Prezidentūros – visi drauge trauks iki būsimojo „Kaunas 2022“ biuro kitame Laisvės alėjos gale. Eisena bus baigta trankiu „Baltic Balkan“ koncertu, kuris vyks tiesiog Laisvės alėjoje, vaišinantis kava, arbata ir keksais.

Tarp Laimės dienos programos akcentų – specialios akcijos viešajame transporte, laimingų knygų skaitymai, fotosesija su laimės atributais, tarpukario tradicijų atkūrimas kino teatre, virtualios realybės, jogos ir zumbos „pratybos“ Kauno ir Kauno rajono senjorams, specialios akcijos Kauno autobusuose.

„Man pačiai asmeniškai tikrai netikėta ir smagu, kad Kauno viešajame transporte dirba tikrai laimingi žmonės, pasiryžę kartu su „Kaunas 2022“ komanda koja kojon žengti iki 2022-ųjų ir kartu daryti kauniečius laimingesniais“, – sako programos koordinatorė I. Tumaitė. Ji džiaugiasi ir tuo, kad tądien duris atvers netgi tokios ne kasdien miestiečių lankomos vietos, kaip Kauno oro uostas, o miesto muziejai ir galerijos taip pat išnaudos progą atrasti naujas auditorijas ir pritraukti naujų nuolatiniais tapsiančių lankytojų.

„Netikėtas, bet smagus ir Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio kvietimas miestiečiams kartu išgerti arbatos“, – juokiasi programos koordinatorė. Miesto savivaldybė taip pat kauniečius kviečia ir pietų.

Šiandien vakare „Žalgirio“ arenoje vyks „Eurolygos“ varžybos, kurių metu Kauno „Žalgiris“ susitiks su Milano „Armani“ komanda. Prieš pat rungtynių pradžią renginio vedėjas specialia technika išmatuos į areną susirinksiančių sirgalių triukšmo kiekį – taip bus siekiama pagerinti laimės decibelų rekordą.

Tai taps baigiamuoju pirmąkart Kaune švenčiamos Tarptautinės laimės dienos akcentu. Planuojama, kad iki 2022-ųjų kovo 20-oji taps laimingu festivaliu, į kurį bus įtraukti visi Lietuvos gyventojai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai