Tarp Vilniaus ir Londono gyvenanti Asta Valentaitė pristatė savo mylimąjį

Naktiniame klube užfiksuota Asta Valentaitė / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 12:10
Iš anksto planuoti savo gimtadienių Asta VALENTAITĖ niekada per daug nemėgo. Ir šį kartą dėl to galvos nesuko. Įsimintiną 37-ojo gimtadienio šventę Paryžiuje jai surengė mylimasis britas Glenas Manchesteris.

Tarp Vilniaus ir Londono jau kurį laiką gyvenanti Asta, prisiminusi praėjusius metus, ilgai nedvejodama sako, kad jie – vieni įdomiausių, geriausių ir gražiausių gyvenime. Prie to neabejotinai prisidėjo ir Anglijos sostinėje įsikūręs širdies draugas Glenas, dėmesiu lepinantis kiekviename žingsnyje. Paryžiuje surengtos gimtadienio linksmybės, kuriose dalyvavo ir dvidešimt brangiausių Astos draugų, – taip pat jo dovana.

Asta Valentaitė
Asta Valentaitė

„Su Glenu daug keliaujame, o Paryžius mums abiem labai gerai pažįstamas. Čia jau turime mėgstamiausių restoranų, įvairių pasilinksminimo vietų, teatrų...“ – žurnalui „Žmonės“ pasakojo Asta.

Visą Astos pasakojimą ir nuotraukas iš jos gimtadienio šventės Paryžiuje rasite šios savaitės žurnale „Žmonės“.

Žurnalas „Žmonės" Nr. 12

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr. 12, Author: Media Bites, Name: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai