Tarp „Swarovski“ vakarėlio Niujorke svečių – ir Edita Vilkevičiūtė su Indre Rockefeller

Misha Nonoo ir Edita Vilkevičiūtė / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-12 18:00
Antradienio vakarą Niujorke buvo surengtas „Swarovski“ vakarėlis, kuriame dalyvavo mados pasaulio grietinėlė. Tarp svečių greta ryškiausių mados žvaigždžių buvo galima išvysti ir lietuvę Editą Vilkevičiūtę (25 m.) bei mados vadybos srityje dirbančią lietuvių kilmės Indrę Rockefeller.

Renginys buvo skirtas atšvęsti „Swarovski“ ir dizainerės Mishos Nonoo bendradarbiavimą kuriant 2015-ųjų pavasario ir vasaros „Swarovski“ kolekciją.

Gražuolė Edita Vilkevičiūtė Brukline esančiame meno ir inovacijų centre „Pioneer Works“, kuriame ir vyko vakarėlis, buvo apsirengusi baltu ansambliu.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Vakarėlyje taip pat dalyvavo lietuvių kilmės Indrė Rockefeller, kuri yra buvusi „Vogue“ redaktorės Annos Wintour asistentė, o šiuo metu vadovauja ispaniško prekės ženklo „Delpozo“ atstovybei JAV. Ji gimė išeivių iš Lietuvos šeimoje, o jos vyras Justinas Rockefelleris yra garsios JAV politikų dinastijos atstovas.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Tarp vakarėlio svečių buvo galima išvysti ir tokias mados pasaulio žvaigždes kaip „Victoria's Secret“ angelai Doutzen Kroes ir Lindsay Ellingson ir kt.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai