Tarp princų Harry ir Willamo tvyro įtampa: „Williamui labai liūdna dėl tolstančio ryšio su broliu“

Princas Williamas, Catherine Middleton, princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-07 08:00
Į Kanadą pas žmoną Meghan Markle ir sūnų Archie kuriam laikui išvykęs princas Harry paliko tarp savęs ir vyresniojo brolio Williamo tvyrančią įtampą.

Po to, kai Sasekso hercogai Harry ir Meghan pakelbė atsisakantys šeimos aukšto rango narių statuso, kilmingiausioje birtų šeimoje kilo rimtų nesutarimų. 

princas Harry ir Meghan Markle viešą pranešimą išplatino nepasitarę nei su princu Williamu ir Kate Middleton, nei su princo Harry tėvu princu Charlesu, nei juolab su karaliene Elizabeth II.

Po ilgų diskusijų šeimoje, prieš kiek daugiau nei dvi savaites apie anūko ir jo šeimos pareiškimą viešai pasisakė ir karalienė Elizabeth II. 

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.
Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogai/„Scanpix“ nuotr.

„Mano šeima dalyvavo labai konstrūktyvioje diskusijoje apie mano anūko ir jo šeimos ateitį. Palaikome Harry ir Meghan norą kurti naują gyvenimą. Nors, žinoma, labiau norėtume, kad jie ir toliau vykdytų pilnavertes karališkosios šeimos narių pareigas. Mes gerbiame ir suprantame jų norą gyventi daug labiau nepriklausomą gyvenimą. Jie visada liks mūsų šeimos dalimi. Harry ir Meghan aiškiai parodė, kad jie nenori būti priklausomi nuo viešų piniginių fondų. Mes priėmėme sprendimą, kad kol kas jie galės gyventi tarp Kanados ir Jungtinės Karalystės. Tačiau liko dar daug sudėtingų klausimų, kuriuos mano šeima šiuo metu sprendžia“. 

Kaip skelbia užsienio naujienų portalai, dėl šios situacijos labai sunerimęs ir vyresnysis Harry brolis Williamas, kuris dar prieš karališkąsias Meghan ir Harry vestuves buvo prasitaręs, jog reikalai tarp jo brolio ir M. Markle vyksta „per greitai“.

Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.
Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.

„Harry ir Williamas išsiskyrė ne pačiomis gražiausiomis nuotaikomis. Bet jie džiaugiasi, kad ši tema, bent kuriam laikui yra baigta. Tikriausiai Meghan ir Harry prieš paskelbdami šią naujieną nebuvo stipriai apgalvoję pasėkmių, tačiau jie tiesiog norėjo būti laimingi. Ar galime juos dėl to kaltinti?“, – „People“ pasakojo artimas karališkosios šeimos šaltinis. 

Šeimos draugas pabrėžė, kad princas Williamas jaučiasi ypatingai įskaudintas ir jam labai liūdna dėl brolio noro nutraukti ryšius su šeima.

Naujieną, kad Harry ir Meghan nori atsisakyti karališkosios šeimos narių statuso pora paskelbė sausio pradžioje. Šiuo metu pora gyvena Vankuveryje, Kanadoje. Vasarą pora žada praleisti Los Adžele. 

Naujausi straipsniai