Tarp „Nickelback“ gerbėjų Kaune – ir dainininkė Augustė Vedrickaitė

Augustė Vedrickaitė, „Nickelback“ gerbėjai / Eriko Ovčarenko, asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-10 19:48
Šeštadienio vakarą Lietuvoje koncertuoja rokeriai „Nickelback“ iš Kanados. Ištikimiausi gerbėjai į „Žalgirio“ areną rinkosi paklausyti pirmą kartą Lietuvoje grojančių savo dievaičių.

Ilgai lauktas „Nickelback“ koncertas šeštadienio vakarą pagaliau įvyks ir Lietuvoje. Norėdami užsiimti geriausias vietas, grupės gerbėjai rinkosi prie arenos dar gerokai prieš prasidedant pasirodymui.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Žalgirio“ arenoje – kanadiečių rokerių „Nickelback“ šėlsmas

Tarp svečių – ir dainininkė Augustė Vedrickaitė, kuri Žmonės.lt sakė, kad jau seniai yra rokerių gerbėja.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

„Paauglystėje tai buvo viena mylimiausių mano grupių, kurios įskiepijo meilę gyvai muzikai. Vis dar mintinai moku daug jų dainų, kurios tuo metu man padėjo išgyvent nelengvą laikotarpį.

Jau esu buvusi prieš kelerius metus „Nickelback“ koncerte po atviru dangumi JAV. Pamenu, neišvengiau džiaugsmo ašarų, kurias sukėlė emocinis grupės užtaisas... Sužinojusi, kad draugo mama labai mėgsta šią grupę, nutariau padovanoti bilietus ir šį vakarą dar sykį mintimis sugrįšiu į praeitį“, – pasakojo ji.

Taip pat koncerte lankėsi ir Darius ir Gintarė Songailos.

#throwback #nickelback #goingtoconcert #crownonmyhead #lookingfunny

A photo posted by Gintare Songaile (@gintaresongaile) on

„Nickelback“ į Lietuvą atvyko dar penktadienio vakarą. Grupė atkeliavo iš Danijos. Tai buvo jau ketvirtasis grupės gastrolių Europoje koncertas: turą pradėję Helsinkyje (Suomija), muzikantai jį tęsė Osle (Norvegija), Stokholme (Švedija), Herninge (Danija), o šiandien – ir „Žalgirio“ arenoje, Kaune.

Viešnagės metu muzikantai gyveno pačioje sostinės širdyje įsikūrusiame prabangiame viešbutyje „Kempinski“.

Rokeriai išrankūs nebuvo – prašė pasirūpinti ypač stipria kava – pageidavimų sąraše žodžiai „super stipri“ yra parašyti gerai matomu dideliu šriftu. Iš maisto jie taip pat nieko ypatingo neprašė, tačiau atskirai išskyrė, kad būtų specialaus maisto be glitimo, skirto to netoleruojantiems asmenims.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai