Tarp „Lietuvos balso“ žiūrovų – ir Ingos Jankauskaitės mylimasis Arnoldas Eisimantas

Arnoldas Eisimantas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-14 23:57
Sausio 14 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje netrūko emocijų. Dėl nugalėtojo vardo varžėsi patys geriausi projekto „Lietuvos balsas“ dalyviai. Vienas finalininkų – teisėjos Ingos Jankauskaitės mokinys Gražvydas Sidiniauskas. Tiesa, kai žavioji laidų vedėja jaudinosi ir sirgo už savo mokinį, užkulisiuose jos kantriai laukė ir palaikė mylimasis, retai kada su Inga viešuose renginiuose besirodantis aktorius Arnoldas Eisimantas.

Kelialapį į muzikinio projekto finalą iškovojo Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Monika Marija Paulauskaitė ir Paulina Paukštaitytė su KAIA. Po inirtingos kovos pergalę išplėšė Monika Marija.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vykstant tiesioginei transliacijai užkulisiuose sukiojosi ir aktorės bei laidų vedėjos Ingos Jankauskaitės mylimasis, su kuriuo drauge ji dirba teatre.

Apie savo asmeninį gyvenimą retai kada kalbanti Inga Jankauskaitė pirmą kartą viešumoje su širdies draugu pasirodė beveik prieš metus per lietuviško filmo „Zero 3“ premjerą. Tačiau savo santykius jie atokiau nuo pašalinių puoselėjo jau kurį laiką.

Ir teatre, ir namuose, ir televizijoje – jie drauge.

Anksčiau Inga Jankauskaitė buvo ištekėjusi už notaro Mariaus Stračkaičio. Jiedu susilaukė dvynukų. 2016 metais pora išsiskyrė. Aktorė taip pat augina sūnų iš pirmos santuokos su Gintaru Plytniku.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šį vakarą Ingos Jankauskaitės mokinys Gražvydas Sidiniauskas užėmė trečiąją vietą. Vaikinas iš visų jėgų stengėsi ne tik gerai pasirodyti, bet ir atsiskleisti kaip asmenybė. Laidų vedėja ir aktorė negailėjo Gražvydui komplimentų dėl balso, talento ir pasirinkto kelią.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai