Tarp juokingiausių „Auksinių gaublių“ akimirkų – J. Aniston ir A. Jolie akistata

Angelina Jolie, Jennifer Aniston ir Dakota Johnson / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-09 19:37
Prieš „Auksinių gaublių“ ceremoniją buvo skelbiama, kad pagaliau aktorės Jennifer Aniston ir Angelina Jolie nusileido principams ir abi dalyvaus iškilmėse. Nuo pat Jennifer skyrybų su Bradu Pittu šios dvi moterys nesirodydavo tuose pačiuose renginiuose. Vis dėlto kova prieš lytinį smurtą ir priekabiavimą, tapusi pagrindine apdovanojimų tema, suvienijo aktores.

Bent jau taip buvo skelbiama anksčiau. Panašu, kad garsenybės neužkasė karo kirvio. Kai J.Aniston kartu su komike Carol Brunett stovėjo ant scenos, kad įteiktų statulėlę, A.Jolie ją demonstratyviai ignoravo. Visos garsenybės klausėsi J.Aniston ir C.Brunett kalbos, o Angelina, nudelbusi akis, toliau valgė.

Jųdviejų nesutarimai – jokia paslaptis. Todėl prie to paties stalelio kaip ir Angelina sėdėjusi aktorė Dakota Johnson pasidavė smalsumui ir paslapčia žvilgterėjo, ką gi veikia A.Jolie. Šį kuriozišką momentą užfiksavo televizijos kameros.

Po tokio akivaizdaus A.Jolie nepagarbos parodymo internautai ne juokais supyko ir apsidžiaugė dėl toliau sekusių įvykių – publika plojo C.Brunett ir J.Aniston atsistojusi. Kai visi pakilo nuo kėdžių, Angelina taip pat buvo priversta atsistoti ir paploti.

Žiūrovus prajuokino ir kitos garsenybės reakcija. Paskelbus geriausio aktoriaus kategorijos nugalėtoją Hugh Jackmano veidas ištįso – statulėlė atiteko ne jam, o Jamesui Franco. Visos nugalėtojo kalbos metus H.Jackmano veidas buvo iškalbingesnis nei tūkstantis žodžių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai