Tarp „Freaks on Floor“ gerbėjų – grupės lyderio Justino Jaručio simpatija Justina Čėsnaitė

Justina Čėsnaitė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-17 23:52
Ketvirtadienio vakarą sostinės klube„Studio9“ vykusio rokerių „Freaks on Floor“ koncerto metu netrūko nei žiemiško jaukumo, nei pikantiškų detalių. Antai tarp grupės gerbėjų buvo neįmanoma nepastebėti gražuolės Justinos Čėsnaitės. „Baltic Models“ agentūrai atstovaujanti, tarptautinį pripažinimą pelniusi manekenė – „Freaks on Floor“ lyderio Justino Jaručio simpatija.

Apie galimai romantiškus J.Jaručio ir J.Čėsnaitės santykius kalbos sklandė jau kurį laiką, tačiau muzikantas  į jokias kalbas apie savo romantiškus jausmus nesileisdavo.

Tačiau ketvirtadienio vakarą portalui Žmonės.lt pavyko išsiaiškinti, kaip yra iš tikrųjų.  „Tai – įdomūs santykiai. Mes labai artimi ir tai viską pasako. Taip, manau, mes esame pora“, – paklaustas, kaip įvardintų savo santykius su Justina Čėsnaite, galų gale pripažino charizmatiškasis muzikantas.

Šia tema Justinas nedaugžodžiavo, tačiau koncerto metu nesyk nužvelgdavo nuošaliau tarp žiūrovų sėdėjusią Justiną, o galų gale ir sudainavo dainą, skirtą „antrosioms pusėms“.

Plačiau apie koncertą galite skaityti čia.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai