Tarp floristikos stovyklos pranešėjų – ir Liucina Rimgailė

Floristikos stovykla / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šią savaitę greta sostinės esančiame „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje vyksta pirmoji Lietuvoje floristikos stovykla.

Šios iniciatyvos ėmėsi žinoma šalies floristė bei vestuvių planuotoja Inesa Borkovska. Renginio pranešėjų komandą papildė žinoma desertų kūrėja, verslininkė Liucina Rimgailė, fotografė Greta Skaraitienė, komunikacijos specialistė Svajūnė Marcinkevičienė.

„Taip, tai yra pirmasis tokio pobūdžio renginys Lietuvoje, ­– sako organizatorė Inesa Borkovska. – Stovyklos metu dalyviai susipažįsta su floristikos verslo pagrindais, sužino, kaip save pristatyti visuomenei, žiniasklaidai. Turime ir kviestinių, žinomų svečių, kurie dalinasi savo profesinėmis paslaptimis.“

Pasak I. Borkovskos, gėlių verslas – tai bene daugiausia paslapčių turintis verslas. „Klientas dažniausiai mato tik rezultatą – gražią gėlių puokštė, vestuvinius papuošimus ar estetiškas kompozicijas. Kelias, kurį nukeliauja gėlė į kliento rankas yra labai ilgas: nuo Olandijos plantacijų iki jos gražaus įpakavimo bei įteikimo gavėjui. 

Dažniausiai floristai yra meniški žmonės, kurie pamiršta apie skaičius, o gėlių verslas, kaip ir bet kuris kitas reikalauja profesionalaus verslo plano, apskaičiavimų bei marketingo žinių“, – teigia I. Borkovska, „Inesos vestuvių planavimo studijos" įkūrėja. 

Fotografė G. Skaraitienė renginio metu pristatė pranešimą, tema „Gėlės fotogrfijoje“. „Visada žavėjausi veikliais, kūrybingais žmonėmis. Ir kai Inesa pasiteiravo, ar galėčiau skaityti pranešimą apie augalų, gėlių fotografavimą, sutikau beveik nedvejodama. Juk žinių turiu pakankamai. Tik buvau „užmiršusi”, jog kalbėjimo dovanos, švelniai tariant, neturiu. Tačiau laiku susigriebiau ir sau prisižadėjau, palankyti oratorystės kursus. Juk kai nori, visko galima pramokti. Tad esu dėkinga Inesai ir už šviežiai gimusį troškimą išmokti ko nors nauja“, – šypsodamasi sakė fotografė. 

Floristikos stovykla (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau