Tarp dizainerės Audronės Bunikienės kolekcijos modelių – ir Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana

Tatjana Lavrinovič ir Audronė Bunikienė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-10-23 19:57
Vis labiau šąlant orams, Lietuvos drabužių dizaineriai pradėjo savo naujausių mados kolekcijų pristatymų maratoną. Antradienio vakarą dizainerė Audronė Bunikienė publikai parodė elegancija alsuojančią kolekciją „Donna incredibile“. Rūbų kūrėją šį kartą įkvėpė tragiškai žuvusi Monako kunigaikštienė Grace Kelly.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Ši kolekcija neatsitiktinai neįvardinta kaip pavasario-vasaros ar rudens-žiemos. Tai kolekcija, kuri yra nepavaldi laikui ir sezonams. Ji skirta moteriai, kuri nesivaiko madų. Tai mada bėga paskui ją“, – pasakojo Audronė Bunikienė. Dizainerė tvirtino, kad išskirtinis šios kolekcijos bruožas – nė lašo juodos spalvos ir tik natūralūs audiniai.

„Juoda spalva yra mano mėgstamiausia, tačiau šį kartą norėjau padaryti kažką kitaip, todėl nenaudojau juodos. Beje, kolekcijoje gausu nėrinių, šilko, kašmyro ir moheros“, – kalbėjo dizainerė.

Pristatymo metu ant podiumo žengė elegantiškais paltais, klasikiniais kostiumėliais bei suknelėmis apsivilkusios manekenės. Dizainerės A.Bunikienės kolekcijoje dominavo žemiškos spalvos: ruda, pilka, balta. Didžiulį dėmesį A.Bunikienė skyrė audinių raštams. Dominavo smulkių langelių, stilizuotų gėlių ir kitokie augalinių motyvų raštai.

Nors dizainerė pristatė santūrią klasikinę kolekciją, kai kuriems drabužių deriniams netrūko seksualumo. Vienos manekenės ant podiumo žengė permatomais nertais megztinukais, kitos – apsivilkusios sijonus su dideliais skeltukais. Publika gausiais plojimais palydėjo elegantiškomis vakarinėmis suknelėmis apsirengusias manekenes. Suknelės išties priminė Monako kunigaikštienės Grace Kelly aprangą: seksualiai apnuoginta nugara, nertomis pirštinaitėmis pridengtos rankos, klostės – visa tai dominavo A.Bunikienės kolekcijoje.

Podiumu žengė Tatjana Lavrinovič

Į kolekcijos pristatymą susirinkusią publiką maloniai nustebino ant podiumo demonstruoti drabužių žengusi krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus žmona Tatjana. Moteris portalui Žmonės.lt pasakojo, jog labai džiaugiasi pirmą kartą turėdama galimybę dirbti modeliu Lietuvoje.

Paklausta ar norėtų įsigyti bent vieną demonstruotą drabužį, Tatjana pasiūlė paklausti Kšištofo ar nepagailės pinigų. O netrukus pridūrė, kad pinigais jai rūpintis netenka ir iš modelio karjeros ji gyventi neketina. „Pas mus šeimoje ir taip yra kam uždirbti pinigus“, – rodydama į vyrą Kšištofą juokdamasi kalbėjo Tatjana.

Pažiūrėti ir įvertinti Audorinės Bunikienės kūrybos atėjo gausus būrys Lietuvos pramogų pasaulio įžymybių. Tarp žiūrovų buvo stilistas Mantas Petruškevičius su bičiule Asta Valentaite, televizijos laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė, verslininkės Irena Matijošaitienė, Inga Budrienė bei Sabina Repčenkienė, Inga Stumbrienė su vyru Aivaru ir kiti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai