Tarp 17-os sulaikytųjų dėl Kim Kardashian apiplėšimo Paryžiuje – ir jos limuzino vairuotojas

Kim Kardashian ir Kanye Westas su dukra North Kuboje / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-10 09:46
Prancūzijos policija pirmadienį pranešė, kad per ankstyvą reidą sulaikė 17 įtariamųjų, sietinų su spalį Paryžiuje įvykdytu ginkluotu realybės šou žvaigždės Kim Kardashian apiplėšimu. Portalui „Us Weekly“ pavyko sužinoti, kad vienas iš sulaikytųjų – Kim Kardashian limuzino vairuotojas.

„Us Weekly“ žiniomis, Kim Kardashian ir jos šeima buvo lojalūs vienos limuzinų kompanijos klientai, tos bendrovės paslaugomis naudojęsi kai tik viešėdavo Paryžiuje.

Pranešama, kad vienas iš 17-os sulaikytųjų yra tos įmonės vairuotojas, kuris paskutinis parvežė Kim Kardashian į išnuomotus apartamentus, kur ji ir buvo apiplėšta. Policija bando išsiaiškinti, ar tai jis suteikė informacijos plėšikams, jeigu taip, jis būtų laikomas apiplėšimo bendrininku.

Prancūzijos laikraštis „Le Monde“ praneša, kad iš 17-os sulaikytųjų penki asmenys buvo įsilaužę į Kim Kardashian apartamentus, ją surišo ir, grasindami ginklu, pavogė brangenybių už maždaug 10 mln. eurų. Policijos žiniomis, vieną iš tų penkių plėšikų susekti padėjo likę DNR pėdsakai ant lipnios juostos, kuria buvo surišta žvaigždė. Kiti sulaikytieji į apiplėšimą buvo įsitraukę kitais būdais.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Trys iš sulaikytųjų yra moterys, o vienas 72-ejų vyras, manoma, buvo apiplėšimo organizatorius. Du iš sulaikytųjų buvo pastebėti Antverpene, Belgijoje – policija mano, kad būtent ten buvo nugabentos pavogtos brangenybės. Tarp sulaikytųjų, kurių amžius svyruoja nuo 23 iki 72 metų, yra keli asmenys, žinomi policijai dėl ankstesnių vagysčių ir kitų nusikaltimų.

Policija turi per 96 valandas pareikšti sulaikytiesiems kaltinimus arba juos paleisti.

Viltis atgauti brangenybes

Policija nurodė, kad per apiplėšimą vagys išnešė papuošalų dėžutę, kurioje buvo brangenybių už maždaug 6 mln. eurų, taip pat 4 mln. eurų vertės žiedą.

Kim Kardashian advokatas Prancūzijoje Jeanas Veilis sakė, kad naujienos apie įtariamųjų areštus yra „labai džiuginančios“.

„Šie areštai yra malonus netikėtumas, nes mums galbūt pavyks surasti brangenybes“, – sakė advokatas žurnalui „ L'Express“.

Jeanas Veilis sakė, kad tyrėjai gali dar kartą apklausti jo klientę ir kad jai gali tekti dalyvauti akistatoje su įtariamaisiais.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Naujausi straipsniai