Tariamai Aleco Baldwino užpultas vyras prabilo apie savo sveikatos būklę

Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-04 15:33
Vyras, kurį penktadienį tariamai užpuolė aktorius Alecas Baldwinas, suteikė informacijos apie savo sveikatos būklę.

Žmonės.lt primena, kad JAV žiniasklaidai policija pasakojo, jog lapkričio 2 d. A. Baldwinas susikivirčijo ir pakėlė ranką prieš vieno automobilio vairuotoją, kai šis neleido prisiparkuoti A. Baldwinui ten, kur jam vietą užėmęs laikė giminaitis.

Po dienos garsus vyras šią istoriją bandė paneigti viešai. Alecas Baldwinas tvirtino, jog vis tai – netiesa. Jis sakė, kad niekam dėl automobilio vietos į veidą netrenkė. 

Kita vertus, nors Niujorko policija tariamo nukentėjusiojo vardo ir pavardės neatskleidė, „Page Six“ pranešė, kad tariama auka – 49-erių metų Wojciechas Cieszkowskis.

Šeštadienį vyras sakė, kad jis atsigauna nuo sužeidimų, pridėdamas, jog jam labai skauda, tačiau galų gale turėtų pasveikti. Pranešama, kad ant veido pastebimų sumušimo žymių  nėra.

Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.
Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.

Ir anksčiau A. Baldwinas garsėjo agresijos protrūkiais. Kadaise jis viešai atsiprašė savo dukros Ireland Baldwin. Tada vienuolikmetės mergaitės jis prašė atleisti, kad išvadino ją „Neprotinga, pikta ir maža kiaule“.

2011 metais vyras buvo išprašytas iš lėktuvo už tai, jog nesutiko išjungti savo telefono. Tada jis aiškino, kad žaidė žaidimą.

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama